Fotografia ślubna - Cennik

Koszt wynajęcia fotografa ślubnego

Piękne zdjęcia

Podczas swojej fotograficznej pracy dbamy o każdy szczegół. Najbardziej cieszy nas Wasze zadowolenie i aby to osiągnać zawsze dajemy z siebie 100% i dążymy do fotograficznej perfekcji. Do uzyskania pięknych zdjęć, poza profesjonalnym sprzętem, potrzeba wyczucia, smaku i doświadczenia. Zaufajcie nam, a otrzymacie najpiękniejszą pamiątkę tych jakże ważnych dla Was chwil.

Extra sesja plenerowa

Gwarantujemy, że do zdjęć z sesji plenerowej wrócicie nie raz, nie dwa, a nawet setki razy. Młodość & Miłość - czy może być coś piękniejszego? Dlatego my na sesję plenerową mamy cały dzień (12h). Tylko od Was zależy, czy i jak chcecie to wykorzystać. Nie ma limitu miejsc. Tego dnia jesteśmy dla Was i dla Waszych osobliwych pomysłów.

Reportaż ślubny

2 199

  Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego (od samego rana)

  Błogosławieństwo

  Ślub Kościelny/Cywilny

  Przyjęcie Weselne (do godz. 2:00)

  Sesja Plenerowa (do 12h pracy fotografów)

  Min. 800 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce

  Zdjęcia na Pendrive oraz Płycie DVD

  100 wydrukowanych i pięknie zapakowanych zdjęć w formacie 10x15cm

  Internetowa galeria zdjęć dla Gości z Przyjęcia Weselnego w ciągu 5 dni od ślubu

  Prezentacja multimedialna z 50 zdjęć

  Promocja! 2 Fotografów w cenie jednego *

  * Nie dotyczy przy skorzystaniu z usługi filmowania

Poznaj szczegółową ofertęSprawdź i zarezerwuj termin

Fotografia macro

Wykonujemy niepowtarzalne i urokliwe zdjęcia ślubnych szczegółów, np. takich jak obrączki, grawery na obrączkach, biżuteria. To wszystko nie byłoby możliwe bez profesjonalnych obiektywów do fotografii macro, które w tym celu wykorzystujemy. Zdjęcia ze świata makrofotografii, to dla nas fotograficzne "must have" z przygotowań Pani Młodej i Pana Młodego.

Fotografia natychmiastowa

Ostatnio bardzo modna, efektowna i praktyczna fotografia natychmiastowa dostępna jest także w naszej ofercie. Zdjęcia wykonujemy za pomocą aparatu typu Polaroid. Z tak wykonanych zdjęć cieszyć można się już chwilę po ich zrobieniu. Ciekawym zastosowaniem zdjęć natychmiastowych na weselu jest ich wklejanie do Księgi Gości.

Indywidualne podejście

Liczymy się z Waszym zdaniem. Nie tworzymy zbędnych pakietów ślubnych. Prezentujemy jeden pakiet, który możecie dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Wszystko zależy od Was. Ślub to niezapomniany moment w Waszym życiu, więc Wy tu rządzicie. 🙂

Profesjonalny sprzęt

Wykorzystujemy 2 pełnoklatkowe aparaty fotograficzne i kilka różnych obiektywów do profesjonalnych zastowań. Ponadto korzystamy z oświetlenia błyskowego i studyjnego oraz z wielu zawodowych akcesorii fotograficznych, niezbędnych do uzyskania najwyższej jakości zdjęć.

Autorska obróbka zdjęć

Wyróżnia nas umiejętna i fachowa obróbka wykonanych fotografii. Obrabiamy zdjęcia z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania i sprzętu do prawidłowego odwzorowania kolorów, tj. profesjonalny monitor graficzny, kolorymetr do kalibracji barwnej, wzornik kolorów, itp.

Filmowanie ślubu - Cennik

Koszt wynajęcia kamerzysty ślubnego

Teledysk

999

  5 minut czasu trwania

Film

1 999

  45 minut czasu trwania

Teledysk + Film

2 499

  5 minut teledysku + 45 minut filmu