Fotografia ślubna - Oferta

Wynajęcie fotografów ślubnych

Piękne zdjęcia

Podczas swojej fotograficznej pracy dbamy o każdy szczegół. Najbardziej cieszy nas Wasze zadowolenie i aby to osiągnać zawsze dajemy z siebie 100% i dążymy do fotograficznej perfekcji. Do uzyskania pięknych zdjęć, poza profesjonalnym sprzętem, potrzeba wyczucia, smaku i doświadczenia. Zaufajcie nam, a otrzymacie najpiękniejszą pamiątkę tych jakże ważnych dla Was chwil.

Extra sesja plenerowa

Gwarantujemy, że do zdjęć z sesji plenerowej wrócicie nie raz, nie dwa, a nawet setki razy. Młodość & Miłość - czy może być coś piękniejszego? Dlatego my na sesję plenerową mamy cały dzień (10h). Tylko od Was zależy, czy i jak chcecie to wykorzystać. Nie ma limitu miejsc. Tego dnia jesteśmy dla Was i dla Waszych osobliwych pomysłów.

Reportaż ślubny

  Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego

  Błogosławieństwo

  Ślub Kościelny/Cywilny

  Przyjęcie Weselne do godz. 1:00
  (z możliwością przedłużenia)

  Sesja Plenerowa (do 8h pracy fotografów)

  600 zdjęć w formacie jpg poddanych profesjonalnej obróbce

  Zdjęcia na Pendrive oraz w Chmurze

  100 wydrukowanych i pięknie zapakowanych zdjęć w formacie 10x15cm

  Internetowa galeria zdjęć dla Gości z Przyjęcia Weselnego w ciągu 7 dni od ślubu

  Okazja!
  Dwóch fotografów w cenie jednego

Poznaj szczegółową ofertę

Fotografia macro

Wykonujemy niepowtarzalne i urokliwe zdjęcia ślubnych szczegółów, np. takich jak obrączki, grawery na obrączkach, biżuteria. To wszystko nie byłoby możliwe bez profesjonalnych obiektywów do fotografii macro, które w tym celu wykorzystujemy. Zdjęcia ze świata makrofotografii, to dla nas fotograficzne "must have" z przygotowań Pani Młodej i Pana Młodego.

Fotografia natychmiastowa

Ostatnio bardzo modna, efektowna i praktyczna fotografia natychmiastowa dostępna jest także w naszej ofercie. Zdjęcia wykonujemy za pomocą aparatu typu Polaroid. Z tak wykonanych zdjęć cieszyć można się już chwilę po ich zrobieniu. Ciekawym zastosowaniem zdjęć natychmiastowych na weselu jest ich wklejanie do Księgi Gości.

Indywidualne podejście

Liczymy się z Waszym zdaniem. Nie tworzymy zbędnych pakietów ślubnych. Prezentujemy jeden pakiet, który możecie dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Wszystko zależy od Was. Ślub to niezapomniany moment w Waszym życiu, więc Wy tu rządzicie. 🙂

Profesjonalny sprzęt

Wykorzystujemy 2 pełnoklatkowe aparaty fotograficzne i kilka różnych obiektywów do profesjonalnych zastowań. Ponadto korzystamy z oświetlenia błyskowego i studyjnego oraz z wielu zawodowych akcesorii fotograficznych, niezbędnych do uzyskania najwyższej jakości zdjęć.

Autorska obróbka zdjęć

Wyróżnia nas umiejętna i fachowa obróbka wykonanych fotografii. Obrabiamy zdjęcia z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania i sprzętu do prawidłowego odwzorowania kolorów, tj. profesjonalny monitor graficzny, kolorymetr do kalibracji barwnej, wzornik kolorów, itp.

Filmowanie ślubu - Oferta

Wynajęcie kamerzystów ślubnych

Teledysk

  Nagrania z drona

  Efekt slow motion

  Stabilizowane ujęcia

  Profesjonalny dźwięk

  Ujęcia z sesji plenerowej

  2 kamerzystów

  Około 5 minuty czasu trwania

  Krótkie kilkusekundowe ujęcia

  Nasza obecność od przygotowań do godz. 01:00

  Przeważająca część ujęć z Młodą Parą

Film

  Nagrania z drona

  Efekt slow motion

  Stabilizowane ujęcia

  Profesjonalny dźwięk

  Ujęcia z sesji plenerowej

  2 kamerzystów

  Około 45 minut czasu trwania

  Dłuższe kilku-kilkunastosekundowe ujęcia

  Nasza obecność od przygotowań do godz. 1:00

  Więcej ujęć z kościoła oraz z udziałem gości