Ślub Polsko-Ukraiński i wesele w Dworku Ola

-

Sesja w miejskim stylu w centrum Lublina

Tetiana & Adrian

Polsko-Ukraińskie wesele Dworek OLA Jabłonna

Tetiana na miejsce swoich przygotowań ślubnych wybrała Dworek Ola, w którym miało odbyć się późniejsze wesele. Mając możliwość skorzystania z całej przestrzeni hotelowej postanowiliśmy zdjęcia zrobić w różnych miejscach - na sali weselnej, w pokoju, na korytarzach i tarasie. Tetiana i jej druhna bardzo fajnie wczuły się w klimat sesji z przygotowań. Dziewczyny tańczyły, piły szampana i dobrze się bawiły. A my dzięki temu mamy piękne zdjęcia. Niesamowita atmosfera i radość z okazji dnia ślubu wypełniały cały ten dzień.
 

Ślubna sesja zdjęciowa w mieście

Piękną sesją poślubną zrealizowaliśmy na starym Mieście w Lublinie i w Parku Ludowym. Tetiana przed obiektywem wygląda i pozuje jak prawdziwa modelka, więc sesja była czystą przyjemnością. Sesja ślubna w mieście to idealne rozwiązanie dla par, które chcą uzyskać modowy styl zdjęć jak z okładki magazynu.

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Sala weselna: Dworek Ola

Oprawa muzyczna: Aveiro Band

Sesja plenerowa: Lublin

Opinia Pary Młodej o Artiso

Pamiętam jak rok temu szukałam fotografa i kamerzysty na nasz ślub. Nam zależało na tym żeby to był zgrany team. Kiedy natknęłam się na zdjęcia Artiso, to był strzał w 10. I nie myliłam się. Adrian w ogóle nie lubi zdjęć, ani bycia fotografowanym, ale kiedy zobaczył kilka zdjęć z wesela, pochwalił je. I na plenerze już był luzik. Dziękuję za emocje jakie otrzymałam po obejrzeniu filmu. Justyna poczuła nas w 100%. Polecamy z całego serca.

Tetiana & Adrian

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl