Hotel Korona Lublin

|

Wesele w rytmie rocka i nieziemski plener w Kazimierzu Dolnym

Sylwia & Grzegorz

Ten reportaż fotograficzny trudno opisać jest jednym słowem. Sylwia z Grzegorzem postawili na pełen luz w dniu ślubu. A to oznaczało dużo dobrej zabawy, muzyki i jedzenia. Piękny plener ślubny z ujęciami z drona wykonaliśmy w Kazimierzu Dolnym.
 
Zaczęło się spokojnie i elegancko przygotowaniami w mieszkaniu Sylwii i Grzegorza. Towarzyszyli im w tym świadkowie, córeczka i rodzice Pary Młodej. Jasny i nowoczesny wystrój mieszkania tworzył piękne tło dla przygotowań ślubnych.
 
Ceremonia ślubna Sylwii i Grzegorza odbyła się w parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Bełżycach. Świątynia parafialna jest budowlą w stylu późnorenesansowym, murowaną z cegły i kamienia. Z okazji ślubu kościół był delikatnie przystrojony dekoracjami w kolorze bieli i zieleni. Tworzyło to bardzo subtelny wystrój. Piękne kazanie księdza, dzieciaki biegające po kościele i radość po przysiędze ślubnej i na życzeniach – tak zapamiętamy ten ślub.
 
Wesele Sylwii i Grzegorza zaplanowano w Hotelu Korona w Lublinie. To było wesele, których się tak łatwo nie zapomina a wręcz ma się ochotę tańczyć razem z gośćmi weselnymi. Tego dnia królowała muzyka w rytmie rocka o którą dbał Projekt Wodzirej. Energia, która biła od wszystkich gości weselnych powodowała, że zdjęcia robiły się wręcz same. Mówiąc najprościej wesele „sztos”.
 
Na plener ślubny Para Młoda wybrała Kazimierz Dolny. To miasteczko nad Wisłą za każdym razem zaskakuje nas pięknym światłem, które wpływa na niepowtarzalność zdjęć. Tak było i w tym przypadku a pogoda i nastawienie nowożeńców tylko pomagało. Piękny zachód słońca i i piękne krajobrazy sprawiały, że ten plener mógł trwać i trwać. A Sylwia i Grzegorz tworzą magię na zdjęciach.
 
Jest ogień!

Pozostali usługodawcy i lokalizacje

Oprawa muzyczna: Projekt Wodzirej

Sesja plenerowa: Kazimierz Dolny

Zastanawiasz się nad naszymi usługami?

Oferujemy fotografię ślubną, filmowanie, a także obie te usługi w korzystnych pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne usługi i ich zakres cenowy.

  • weselezklasa.pl
Artiso - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2021 © Artiso