Wesele w Hotelu Korona w Lublinie

-

Wyjątkowa sesja zdjęciowa w Kazimierzu Dolnym

Sylwia & Grzegorz

Hotel Korona Lublin wesele pełne emocji i radości

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie pragniemy podzielić się niezapomnianymi chwilami z wesela w Hotelu Korona Lublin. Sylwia i Grzegorz stworzyli niezwykłą atmosferę pełną luzu, dobrej zabawy, muzyki i pysznego jedzenia.

Rozpoczęliśmy dzień od spokojnych i eleganckich przygotowań w mieszkaniu Sylwii i Grzegorza. Towarzyszyli im świadkowie, córeczka i rodzice, tworząc radosną atmosferę. Jasny i nowoczesny wystrój mieszkania stanowił idealne tło dla tych ważnych chwil.

Uroczystość ślubna odbyła się w pięknej parafii Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Bełżycach. Kościół, w stylu późnorenesansowym, emanował spokojem i elegancją. Dekoracje w bieli i zieleni dodawały delikatności całości. Podczas emocjonującej ceremonii usłyszeliśmy piękne kazanie. To był moment, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Wesele Sylwii i Grzegorza odbyło się w Hotelu Korona w Lublinie. To niezapomniane przyjęcie, które wyróżniało się energią i muzyką w rytmie rocka, dzięki obecności Projektu Wodzirej. Goście weselni stworzyli niesamowitą atmosferę, a zdjęcia robiły się same, pełne naturalnej radości. To wesele było po prostu "sztosem".

Sesja ślubna w magicznym Kazimierzu Dolnym

Na plener ślubnym Para Młoda wybrała urokliwy Kazimierz Dolny. To magiczne miasteczko nad Wisłą zaskoczyło nas pięknym światłem, które nadało wyjątkowości naszym ujęciom. Pogoda i entuzjazm nowożeńców tylko dodatkowo uwydatniły piękno tego miejsca. Piękny zachód słońca i i piękne krajobrazy sprawiały, że ten plener mógł trwać i trwać. Sylwia i Grzegorz stworzyli na zdjęciach prawdziwą magię.

Przygotujcie się na prawdziwy ogień emocji i niezapomniane chwile!

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl