Pałac Jabłonowskich w Dęblinie

|

Eleganckie wesele i romantyczny plener nad Wisłą

Agata & Artur

To było wyjątkowe święto pięknych emocji. Delikatnie, uroczo i słodko. Agata i Artur przygotowali swój dzień w każdym szczególe i sprawili, że wszystko wyglądało i smakowało idealnie.
 

Bardzo lubimy, gdy Para Młoda wybiera kolor przewodni. Zawsze wpływa to na jednolitość zdjęć i ich ogólny odbiór. W przypadku Agaty i Artura tym kolorem był błękit. Już na przygotowaniach otaczały nas piękne błękitne hortensje w domu, błękitne czółenka Panny Młodej i garnitur Pana Młodego. A przygotowania jak zazwyczaj - lekki popłoch, bieganie, ubieranie, zbieranie potrzebnych rzeczy. Ale też chwila spokoju i czasu na wzięcie głębokiego oddechu i uświadomienia sobie: to już dziś.

 

Ślub był wyjątkowy, gdyż odbył się w kościele garnizonowym w Dęblinie. Była podniosła atmosfera a także momenty wzruszenia i ogólnej radości po przysiędze Pary Młodej.
 
A później było wesele w Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie. Atmosfera i wystrój tego wnętrza nas zachwyciły. Dobra muzyka i pyszne jedzenie sprawiło, że goście bawili się cudownie.
 
Zdjęcia plenerowe odbyły się przed Pałacem Jabłonowskim w Dęblinie oraz na bulwarach Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Gorące słońce i bezchmurne niebo towarzyszyło nam podczas całej sesji. Klimat letni i romantyczny jest cudownym tłem dla ukazania bliskości, czułości oraz magii, jaka łączy dwoje zakochanych ludzi.

Pozostali usługodawcy i lokalizacje

Sesja plenerowa: Dęblin, Kazimierz Dolny i plaże nadwiślańskie

Opinia Pary Młodej o Artiso

Polecamy. Bardzo miła i profesjonalna współpraca. Kreatywnie i na wysokim poziomie.

Agata & Artur

Zastanawiasz się nad naszymi usługami?

Oferujemy fotografię ślubną, filmowanie, a także obie te usługi w korzystnych pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne usługi i ich zakres cenowy.

+48 535-192-551

|

[email protected]

|

Godz. 10:00-18:00 (Pn-Pt)

|

Oferta ślubna i Cennik

Artiso - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2023 © Artiso