Wesele w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim

|

Piękna sesja zdjęciowa na szczycie Nosal w Tatrach

Agnieszka & Maciej

Ten wyjątkowy reportaż ślubny mieliśmy przyjemność zrealizować w okolicach Janowa Lubelskiego. Ciepła czerwcowa pogoda, ogromne tereny lasów sosnowych i nasza para - wpatrzona w siebie jak w obrazek. Ten dzień od początku zapowiadał wyjątkową udaną imprezę z Agnieszką i Maciejem.
 

Z miłości do gór, Agnieszka i Maciej postanowili zrealizować plener na przepięknych terenach Tatrzańskiego Parku Narodowego. To były bardzo intensywne dwa dni. Sesję zaczęliśmy ok. 17.00 na górze Nosal aby złapać ostatnie promienie słońca nad Tatrami. Wyszło wręcz bajkowo i magicznie. Następnego dnia już o 3.00 rano byliśmy w drodze na Rusinową Polanę. Udało nam się uchwycić piękne kadry ze wschodem słońca i jeszcze pustą od turystów polaną. Uśmiech Agnieszki i miłość jaką darzy się ta piękna para widoczna jest na każdym ujęciu fotograficznym jak i filmowym.

 
Czas spędzony z Agnieszką i Maciejem był dla nas jak wycieczka z bardzo dobrymi znajomymi. Z takimi pozytywnymi i dobrymi ludźmi to nawet i na koniec świata byśmy pojechali.

 
Zapraszamy do oglądania teledysku i wyjątkowego reportażu z dnia ślubu i pleneru w Zakopanem.

Pozostali usługodawcy i lokalizacje

Ceremonia: Kościół p.w.Trójcy Przenajświętszej w Zaklikowie

Oprawa muzyczna: DJ Pedro Electro

Suknia ślubna: Salon Euro-Moda Kraków

Garnitur: MILER Menswear

Kwiaty i dekoracje: Studio Zieleni Kraśnik

Sesja plenerowa: Zakopane

Opinia Pary Młodej o Artiso

Jesteśmy po obejrzeniu zdjęć wydrukowanych. Cuuuuudooo. Jesteśmy zachwyceni!!! Jesteście zarąbiści!!! Bardzo się cieszę, że Was wybraliśmy. Teledysk to jest kosmos!!! Ale się uśmiałam. Muzyka, ujęcia, wszystko. MISTRZOSTWO ŚWIATA!!! Kochani! Co za pamiątka! Dziękujemy Wam za waszą pracę :) Niesamowity film i zdjęcia! Jesteście najlepsi. Wszystkim się bardzo podobają zdjęcia i film ;) Dziś w pracy teledysk zrobił furorę! Laski były zachwycone. Co chwilę ktoś przychodził i ej ej słyszałam, że macie super teledysk - poka poka. Obejrzałam go dziś nie wiem ile razy. A, ten pierwszy kawałek zarąbisty! Muzykę dobraliście fantastycznie ;) Nie mogę się nacieszyć tym materiałem.

Agnieszka & Maciej

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2023 © Artiso.pl