Rustykalne wesele w stodole Mościbrody

|

Plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie

Kasia & Michał

Uwielbiamy śluby na których od samego początku widać radość i miłość na twarzach Pary Młodej. Jest to zawsze gwarancja gorącej i szalonej zabawy weselnej i pięknego reportażu. I tak też było u Kasi i Michała.
 
Przygotowania ślubne możemy opisać kilkoma słowami - było rodzinnie, ciepło i bardzo wesoło. I mimo zapomnianych przez Michała kwiatów dla Kasi i lekkiego stresu związanego z ich dostarczeniem do kościoła uśmiech nie schodził im z twarzy. Ślub odbył się przepięknym kościele Przemienienia Pańskiego w Łukowie, i jak zazwyczaj w piszemy o podniosłej atmosferze to tym razem w kościele było bardzo radośnie. Zapewne duże znaczenie miało tu kazanie, które było kierowane bezpośrednio do Kasi i Michała i zawierało wiele wesołych anegdot. To był wyjątkowy ślub na którym Kasia i Michał wspólnie przyrzekli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.
 
Wesele odbyło się w drewnianej stodole w Mościbrodach. Jest to niezwykłe miejsce przywołujące na myśl sielskie i rustykalne klimaty. Sala i podwórze, na której jest strefa chillout z leżakami, były oświetlone lampkami i świecami tworząc magiczną atmosferę. Dodatkowo Kasia z Michałem przygotowali dla swoich gości ściankę ze zdjęciami przedstawiającą zdjęcia z dzieciństwa i kolejne etapy ich wspólnej historii aż do zaręczyn.
 
Takich wesel życzymy wszystkim parom. Pyszne jedzenie, świetny zespół rozgrzewający do czerwoności parkiet i cudowni przyjaciele i goście, którzy cały czas tańczyli i śpiewali. Był rock, był pop i było disco-polo, czyli dla każdego coś miłego. Zabawa z bliskimi była prawdziwą celebracją miłości i pięknym początkiem nowego, wspólnego życia
 
Plener ślubny miał miejsce w magicznym Ogrodzie Botanicznym w Powsinie. Zieleń, kolory kwiatów i różnorodność roślinności stworzyło bajkowe wręcz tło do subtelnych zdjęć Kasi i Michała.

Pozostali usługodawcy i lokalizacje

Oprawa muzyczna: Zespół muzyczny VIX

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2023 © Artiso.pl