Sesja plenerowa nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie

-

Jesienny klimat na sesji fotograficznej

Kasia & Marcin

Sesja ślubna jesienią nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie

Fotografia ślubna i filmowanie to idealny sposób na utrwalenie Waszych cudownych i wzruszających momentów. Kasia i Marcin postawili przede wszystkim na film ślubny, który miał oddać całą magię i emocje ich wyjątkowego dnia. Jednak zdjęcia z pleneru ślubnego również odgrywały istotną rolę, stanowiąc piękne uzupełnienie filmowej historii.

Kasia, piękna i magnetyzująca swoim spojrzeniem, przyciągała obiektyw aparatu, tworząc perfekcyjne kadry na każdym zdjęciu. Marcin natomiast emanował spokojem i cierpliwością, tworząc harmonijną parę z Kasią. Razem stanowili zgrany i serdeczny zespół.

Zalew Zemborzycki w Lublinie, wybrany jako sceneria sesji plenerowej, ożywa jesienią milionem barw i malownicze tło dla fotografii. Spontaniczność, uśmiechy i miłość między Kasią i Marcinem doskonale odzwierciedlały atmosferę tego wyjątkowego dnia. Ta malownicza sesja ślubna jesienią przykuwa uwagę swoim urokiem i klimatem, tworząc niezapomniane wspomnienia i piękne kadry. Przepiękne pejzaże jesiennej natury, kolorowe liście i romantyczne zachody słońca nad Zalewem Zemborzyckim stanowią doskonałe tło dla tej romantycznej i pełnej ciepła sesji. Zapraszamy do oglądania tej wyjątkowej sesji ślubnej jesienią, która ukazuje piękno miłości i atmosferę tej magicznej pory roku.

Zapraszamy Was serdecznie do oglądania tej niezwykłej sesji ślubnej, która przeniesie Was w świat pełen magii i emocji.

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Kwiaty i dekoracje: Florystyka ślubna Lublin

Sesja plenerowa: Lublin i Zalew Zemborzycki

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl