Ślub plenerowy i wesele w Pałacu Mała Wieś

|

Wesele w stylu Rustic Glam w Szklarni

Martyna i Wojtek

Wyjątkowe miejsce miejsce na ślub plenerowy i wesele w centrum Polski

Pałac Mała Wieś to elegancki i uroczy obiekt, który jest idealnym miejscem do zorganizowania ślubu w plenerze. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Otoczenie pałacu, piękne zabytkowe ogrody i park z pewnością zachwycą wszystkich gości weselnych. To także doskonałe miejsce na plenery ślubne z uwzględnieniem pięknego światła zachodzącego słońca. Pałac Mała Wieś to jedno najbardziej eleganckich miejsc na wesele.
 

Ślub Kościelny w Gloriettcie w Pałacu Mała Wieś

Martyna i Wojtek zrealizowali swoje marzenie o ślubie kościelnym w Gloriettcie w Pałacu Mała Wieś na tle francuskiego ogrodu. Było bardzo wzruszająco. W uroczystości Parze Młodej towarzyszył ich mały synek, który był cały czas z nimi nawet w trakcie ich przysięgi małżeńskiej. Klimat eleganckiej uroczystości wzmacniał również dźwięk skrzypiec, który towarzyszył Parze Młodej przez cały czas uroczystości zaślubin.

 

Wesele w Szklarni w Pałacu Mała Wieś

Pary młode wybierające Pałac Mała Wieś jako miejsce swojego wesela, często decydują się na uroczystość w Szklarni. Szklarnia to przestrzeń w stylu rustykalnym – piękna bryła budynku, drewno i szkło oraz wyjście bezpośrednio na taras i polanę z miejscem na ognisko. Szklarnia okazała się idealnym miejscem na przyjęcie weselne - pięknie udekorowane stoły i ścianka za parą młodą, klimatyczne żarówki. W przylegającym do szklarni namiocie odbywały się zabawy i tańce. Ze względu na piękną pogodę i ciepły wieczór, goście korzystali pięknych przestrzeni przy sali weselnej. Był taniec z bańkami mydlanymi, tort w świetle księżyca i fajerwerki na zakończenie pięknego wesela. Martyna i Wojtek chcąc skorzystać w pełni z terenów Pałacu Mała Wieś postanowili wybrać się z nami na sesję śłubną na terenie ogrodów Pałacu Mała Wieś. Znajdują się tu piękne zakamarki i różnorodne krajobrazy, które tworzą idealne tło dla sesji zdjęciowej z okazji ślubu. W ciągu krótkiego czasu powstało kilkanaście magicznych zdjęć Martyny i Wojtka.

 

Plener ślubny w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny to wspaniałe miejsce na plener ślubny, z pięknymi krajobrazami i zabytkowymi budynkami. Atmosfera tego miasteczka jest niezwykle romantyczna i dodaje unikalnego charakteru każdemu zdjęciu. Jako fotograf, jestem zachwycony możliwościami, jakie daje ta lokalizacja - kameralne uliczki i malownicze widoki na rzekę Wisłę. W Kazimierzu Dolnym jest wiele miejsc, w których można uwiecznić niezapomniane chwile pary młodej. Zdjęcia w plenerze w tym miejscu z pewnością są wyjątkowe i pełne emocji. Jako fotograf, cieszę się na każde zlecenie pleneru ślubnego w Kazimierzu Dolnym, ponieważ zawsze jest to wyzwanie i okazja do uwiecznienia wyjątkowej historii miłości.

Pozostali usługodawcy i lokalizacje

Kwiaty i dekoracje: Rock&Flowers

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2023 © Artiso.pl