Rustykalne wesele w stodole Mościbrody

-

Plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie

Kasia & Michał

Stodoła Mościbrody - niezwykłe miejsce na rustykalne wesele

Opisując przygotowania i przebieg tego wyjątkowego wesela w stodole Mościbrody, możemy użyć kilku słów kluczowych: rodzinnie, ciepło, wesoło. Pomimo drobnych zakłopotanek, jak zapomniane kwiaty dla Kasi, uśmiech nie schodził z twarzy Michała i Kasi. Uroczystość ślubna odbyła się w malowniczym kościele Przemienienia Pańskiego w Łukowie, gdzie panowała nie tylko podniosła atmosfera, ale również radość.

Stodoła Mościbrody emanuje sielskim i rustykalnym klimatem. Oprócz magicznej atmosfery, para młoda przygotowała dla swoich gości ściankę ze zdjęciami, ukazującymi ich drogę od dzieciństwa do zaręczyn.

To takie wesela marzymy sobie dla wszystkich par! Pyszne jedzenie, zespół muzyczny, który rozgrzewa do czerwoności parkiet, oraz wspaniali przyjaciele i goście, którzy tańczą i śpiewają przez całą noc. W muzyce można było znaleźć wszystko - rock, pop i nawet disco-polo, aby zadowolić wszystkich. Ta radosna zabawa była prawdziwą celebracją miłości i pięknym początkiem nowego, wspólnego życia.

Sesja plenerowa w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie

Sesja plenerowa odbyła się w magicznym Ogrodzie Botanicznym w Powsinie, gdzie zieleń, kolorowe kwiaty i różnorodność roślinności tworzyły bajkowe tło dla subtelnych zdjęć Kasi i Michała. Ten romantyczny plener ślubny stanowił idealne dopełnienie ich ślubnego reportażu, utrwalając piękno i magię tego wyjątkowego dnia. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć i teledyskiem, które oddają niepowtarzalny charakter tego wesela i sesji plenerowej.

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl