Avangarda Dom Weselny

|

Malowniczy plener na zamku w Janowcu

Justyna & Michał

To był piękny, słoneczny wrześniowy dzień. Przygotowania, jak i ceremonia były pełne miłości, wewnętrznego spokoju i wielkiej radości. Czułe uśmiechy, subtelne gesty i wyjątkowa energia to coś, co na długo zapamiętamy z tego reportażu ślubnego.

Wesele odbyło się w sali Avangarda pod Lublinem. Było dużo wspólnych tańców i wspaniała muzyka. Ta noc była magiczna.

Na sesje plenerową Justyna i Michał wybrali malownicze ruiny renesansowego Zamku w Janowcu, które wznoszą się na wysokiej skarpie nad Wisłą. To wspaniała i tajemnicza budowla. Zachowała się część budynku bramnego pomalowanego w charakterystyczne biało-czerwone pasy, nakryta kopułą wieża i wysokie mury okalające dziedziniec. Do zamku wchodzi się po drewnianym pomoście nad fosą. Z zamkiem związana jest legenda o Czarnej Damie, która ukazuje się w ruinach podczas pełni księżyca. Ma ona być duchem Heleny Lubomirskiej, córką dawnych właścicieli, która zabiła się, z miłości do biednego rybaka, odrzuconego przez jej rodziców.

 

Historia miłości naszej pary jest na szczęście bardzo pozytywna i zakończyła się pięknym ślubem i weselem, zaś ruiny zamku stworzyły interesujące tło do zdjęć z sesji plenerowej. Promienie zachodzącego słońca przebijały na korytarze zamku i magicznie oświetlały Justynę i Michała. Powstały wyjątkowe zdjęcia. Justyna w białej sukni ślubnej wyglądała zjawiskowo, wręcz jak księżniczka zamku.

 

Było subtelnie i bardzo romantycznie.

Pozostali usługodawcy i lokalizacje

Sala weselna: Avangarda w Lublinie

Oprawa muzyczna: Mayday Grupa Muzyczna

Sesja plenerowa: Zamek w Janowcu

Zastanawiasz się nad naszymi usługami?

Oferujemy fotografię ślubną, filmowanie, a także obie te usługi w korzystnych pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne usługi i ich zakres cenowy.

+48 535-192-551

|

[email protected]

|

Godz. 10:00-18:00 (Pn-Pt)

|

Oferta ślubna i Cennik

Artiso - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2023 © Artiso