Dom weselny Sonatina

|

Folklor na weselu i bajkowy plener ślubny w Lublinie

Ania & Patryk

Ślub Ani i Patryka był pełen miłości, wzruszeń i uśmiechów ale wesele... ach co to było za wesele. Mnóstwo dobrej zabawy, szalone tańce i wyjątkowe oczepiny na ludowo.

Przygotowania Ani i Patryka odbyły się w ich mieszkaniu. Było dużo uroczego zamieszania, rodziny i mnóstwo przyjaciół, którzy wprowadzali radość i uśmiech. A później rodzice i babcia pobłogosławili Anię i Patryka życząc im dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia.
 
Ślub odbył się na starym mieście w Lublinie w przepięknym i zabytkowym klasztorze Ojców Dominikanów. Patryk czekał na Anię. W bazylice panowała podniosła i uroczysta atmosfera. A gdy zabiły dzwony to w kierunku ołtarza wyruszył orszak składający się z druhen Panny Młodej oraz Ani i jej taty. Ania w przepięknej sukni, z uśmiechem na twarzy szła w kierunku Patryka. Oboje czekali na ten dzień bardzo długo - i widać było w ich spojrzeniach miłość i wiarę, że dziś zaczynają wspólną, piękną drogę już jako mąż i żona.
 
Przyjęcie weselne odbyło się w sali Sonatina k. Lublina. Kolorami przewodnimi była ognista czerwień, złoto i biel, które tworzyły aurę szczęścia, miłości i zabawy. Wesele Ani i Patryka rozpoczęło się tradycyjnym polonezem, a później oczywiście była pora na pierwszy taniec. Para Młoda, otoczona przez rodzinę i przyjaciół, tańczyła do piosenki Tomka Kamińskiego - Bądź blisko mnie. Było pięknie i wzruszająco. A później była już tylko dobra zabawa, pyszne jedzenie i mnóstwo toastów. Na weselu Ani i Patryka nie zabrakło także mocno polskiego akcentu. Atrakcją wesela był występ zespołu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie "Jawor" i staropolskie oczepiny.
 
Tamtej nocy nikt nie miał ochoty na ciszę, a na głośną i długą zabawę do białego rana. Wesele zakończyliśmy sesją z zimnymi ogniami.
 
Cały ten piękny dzień minął bardzo szybko, jednak dzięki zapisanym chwilom w ślubnym teledysku i na zdjęciach można powrócić do każdej z części tego wydarzenia.
 
Aniu i Patryku to była przyjemność być tego dnia z Wami. Bawiliśmy się doskonale.

Pozostali usługodawcy i lokalizacje

Sala weselna: Sonatina

Oprawa muzyczna: Projekt Wodzirej

Suknia ślubna: Ślubne Atelier

Sesja plenerowa: Lublin i okolice

Opinia Pary Młodej o Artiso

W imieniu swoim i mojego męża chcemy Wam podziękować za cudne zdjęcia, teledysk i film. To były wspaniale chwile, które uwieczniliście w wyjątkowy sposób. Bardzo dziękujemy. Przy oglądaniu było wiele wzruszeń, śmiechu i radości. To niezwykłe uczucie przypomnieć sobie ten dzień i noc i poznać niektóre fakty.

Ania & Patryk

Zastanawiasz się nad naszymi usługami?

Oferujemy fotografię ślubną, filmowanie, a także obie te usługi w korzystnych pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne usługi i ich zakres cenowy.

+48 535-192-551

|

[email protected]

|

Godz. 10:00-18:00 (Pn-Pt)

|

Oferta ślubna i Cennik

Artiso - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2023 © Artiso