Dworek Ola

|

Niesamowita Panna Młoda i sesja w Lublinie

Tetiana i Adrian

Mamy niesamowite szczęście pracować z tak wyjątkowymi pannami młodymi jak Tetiana. To spojrzenie, te pozy. Ciężko się nie zakochać! :)

 

Tetiana na miejsce swoich przygotowań ślubnych wybrała hotel, w którym miało odbyć się późniejsze wesele. Mając możliwość skorzystania z całej przestrzeni hotelowej postanowiliśmy zdjęcia zrobić w różnych miejscach - na sali weselnej, w pokoju, na korytarzach i tarasie. Tetiana i jej druhna bardzo fajnie wczuły się w klimat sesji z przygotowań. Dziewczyny tańczyły, piły szampana i dobrze się bawiły. A my dzięki temu mamy piękne zdjęcia. Niesamowita atmosfera i radość wypełniały cały ten dzień.

 

Piękną sesją poślubną zrealizowaliśmy na starym Mieście w Lublinie i w Parku Ludowym. Tetiana przed obiektywem wygląda i pozuje jak prawdziwa modelka, więc sesja była czystą przyjemnością. Sami zobaczcie jak pięknie wyglądają na naszych zdjęciach Tetiana i Adrian.

Pozostali usługodawcy i lokalizacje

Sala weselna: Dworek Ola

Oprawa muzyczna: Aveiro Band

Sesja plenerowa: Lublin

Opinia Pary Młodej o Artiso

Pamiętam jak rok temu szukałam fotografa i kamerzysty na nasz ślub. Nam zależało na tym żeby to był zgrany team. Kiedy natknęłam się na zdjęcia Artiso, to był strzał w 10. I nie myliłam się. Adrian w ogóle nie lubi zdjęć, ani bycia fotografowanym, ale kiedy zobaczył kilka zdjęć z wesela, pochwalił je. I na plenerze już był luzik. Dziękuję za emocje jakie otrzymałam po obejrzeniu filmu. Justyna poczuła nas w 100%. Polecamy z całego serca.

Tetiana & Adrian

Zastanawiasz się nad naszymi usługami?

Oferujemy fotografię ślubną, filmowanie, a także obie te usługi w korzystnych pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne usługi i ich zakres cenowy.

+48 535-192-551

|

[email protected]

|

Godz. 10:00-18:00 (Pn-Pt)

|

Oferta ślubna i Cennik

Artiso - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2023 © Artiso