Krótko o nas

Wspólnie tworzymy Artiso i z dumą patrzymy w przyszłość

fotograf-slubny-justyna-barwinska

Justyna

Fotograf, Fotograf ślubny, Operator kamery, Manager, Stylista

Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zawsze ma głowę pełną świeżych i świetnych pomysłów, które skutecznie realizuje. Niezastąpiona na fotograficznych sesjach ślubnych jako drugi fotograf lub kamerzysta. Jej dobry gust i rygorystyczna samoocena idealnie sprawdzają się w obiektywnej ocenie realizowanych projektów foto-wideo. Lubi pozytywnie zaskakiwać.

fotograf-slubny-pawel-tusinski

Paweł

Fotograf, Fotograf ślubny, Operator kamery, Projektant graficzny, Webmaster, Webdesigner, SEO Specjalista, Serwisant komputerowy

Uwielbia fotografować ludzi, tworzyć nowoczesne projekty graficzne i internetowe oraz czerpać z tego maksimum satysfakcji. Przed każdym kolejnym zleceniem stawia sobie nowe wyzwania i cele. Największą przyjemność sprawia mu zadowolenie osób z którymi i dla których pracuje.

Dron i kamerka GoPro w cenie

Przy realizacji filmów i teledysków w dużej mierze zależy nam na uchwyceniu jak najpiękniejszych chwil w różnorodny i wyjątkowy sposób - dlatego też z narzędzi takich jak dron czy kamerka GoPro korzystamy bez dopłaty. To znacząco wyróżnia realizowane przez nas produkcje wideo.

Dwoje fotografów w cenie jednego

Pracujemy we dwójkę, gdyż z doświadczenia wiemy, że praca w pojedynkę jest mało efektywna i często brakuje czasu. Zależy nam na tym, aby zarejestrować jak najwięcej wspaniałych chwil z różnych perspektyw i jak najpiękniej udokumentować ten wyjątkowy dla Was dzień.

Szybka realizacja

Staramy się jak najszybciej oddać gotowy materiał. Zdjęcia z przyjęcia weselnego obejrzycie wraz ze swoimi gośćmi w galerii internetowej w ciągu zaledwie 7 dni od daty ślubu. Kompletny materiał foto lub wideo otrzymacie w ciągu 2 miesięcy od wykonania sesji plenerowej.

Wymarzona sesja plenerowa

Na sesję plenerową mamy cały dzień i tylko od Was zależy, czy chcecie to wykorzystać. Nie ograniczamy ilości miejsc. Jeśli sami nie zasypiecie nas pomysłami, to chętnie zaproponujemy miejsca odpowiadające Waszym zainteresowaniom. Zapewniamy zero stresu i fajny klimat.

Bezpieczeństwo danych

Zawsze zabieramy ze sobą nadmiarowy sprzęt na wypadek nieprzewidzianego zdarzenia losowego. Zdjęcia zapisujemy jednocześnie na 2 kartach pamięci, po czym wykonujemy ich backup na dyskach przenośnych oraz dyskach w macierzy RAID - dzięki temu mamy pewność, że żadne dane nie przepadną.

Profesjonalny sprzęt

Do uzyskania jak najlepszej jakości zdjęć, używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu. W zależności od potrzeb i panujących warunków zabieramy ze sobą m.in.: pełnoklatkowe aparaty fotograficzne, jasne stałoogniskowe obiektywy, lampy błyskowe o dużej mocy, niezawodne markowe karty pamięci, itp.