Opinie Par Młodych o Artiso

Dziękujemy za każde miłe słowo, uśmiech i gest

Bardzo dziękujemy za tak cudowny materiał. Zdjęcia i film są niesamowite. Oglądaliśmy je już kilka razy i nadal nie mamy dość, wszystko pasuje do siebie i przypomina nam o naszym wspaniałym dniu. Uchwyciliście wszystko co najważniejsze, nasze emocje, odczucia. Justyna i Paweł są świetni, mają bardzo dużo pomysłów. Na sesji jest luźna atmosfera.

Materiał, który otrzymaliśmy w pełni spełnia nasze oczekiwania, a nawet je przewyższa. Muzyka, wybrane kadry, zdjęcia - to ze sobą współgra i jest idealnie zmontowane. Z czystym sumieniem polecamy wybranie Artiso, jeśli liczycie na luźną atmosferę przy współpracy, super jakość wykonanych zdjęć i filmu, a na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Artiso to profeska przez duże P! Dbają o każdy szczegół, wysłuchają, podpowiedzą, ewentualnie coś doradzą lub poprawią. Do tego bardzo kontaktowi i sympatyczni ludzie. Zdjęcia? Mega! I co równie ważne: przekazane w terminie. Niezdecydowanym i szukającym fotografów na ślub, wesele z ręką na sercu polecamy i dziękujemy raz jeszcze!

Bardzo dziękujemy za wspaniały materiał! Wszystko perfekcyjnie dopracowane. Justyna i Paweł to niezwykle miłe osoby, a przede wszystkim świetnie wykonują swoją pracę - z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o nawet najmniejszy szczegół, dając z siebie 200%. Z całego serca dziękujemy i polecamy każdemu współpracę z Artiso. My jesteśmy zachwyceni!

Chcielibyśmy Wam podziękować z całego serca za tak CUDOWNE zdjęcia! Jesteśmy pod ich ogromnym wrażeniem. Nie możemy się napatrzeć jak pięknie uchwyciliście nasze emocje, radość, naszych najbliższych i wszystko co działo się w tym dniu. Jesteście cudowni i dzięki Wam ten dzień zawsze będzie wywierał na nas ogromne emocje, uśmiech na twarzy i miłość w sercu!

W imieniu swoim i mojego męża chcemy Wam podziękować za cudne zdjęcia, teledysk i film. To były wspaniale chwile, które uwieczniliście w wyjątkowy sposób. Bardzo dziękujemy. Przy oglądaniu było wiele wzruszeń, śmiechu i radości. To niezwykłe uczucie przypomnieć sobie ten dzień i noc i poznać niektóre fakty.

Dziękujemy za niespodziankę "Ty jesteś gwiazda", mega jest! Piękne zdjęcia, dziękujemy!

Polecamy. Bardzo miła i profesjonalna współpraca. Kreatywnie i na wysokim poziomie.

Polecamy bardzo, super kontakt i brak skrępowania przed obiektywem gwarantowane!

Sylwia & Norbert

Już od pierwszego spotkania byliśmy przekonani o ich profesjonalizmie i zaangażowaniu. Bardzo rzeczowi, mili i uprzejmi ludzie, którzy wiedzą co robią i jak ogromne znaczenie ma to dla ich klientów. W trakcie uroczystości nie rozpraszają, a ich zdjęcia oddają kluczowe momenty i są naprawdę pięknie zrobione. Z czystym sumieniem polecamy każdej parze!

Gosia & Emil

Polecamy! Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Duży plus za kulturę pracy i za to, że przez całą noc nie mieliśmy ani razu wrażenia że ktoś "siedzi nam z aparatem na nosie". Otrzymaliśmy zdjęcia, których nie będziemy się wstydzić nawet za X lat, a film przeszedł nasze najszczersze oczekiwania. Klimat w jakim został zmontowany - muzyka, ujęcia - wszystko "uszyte" na naszą miarę.

Jola & Michał

Rewelacyjny duet fotografów, który potrafi uchwycić każdy istotny gest. Dbałość o szczegóły, pełen profesjonalizm, głowy pełne pomysłów, świeżość i otwartość. Współpraca z Justyną i Pawłem to czysta przyjemność. Satysfakcja i zadowolenie gwarantowane!

Justyna & Marcin

Z okazji Mikołajek dostaliśmy dzisiaj wspaniały prezent! Naszymi Mikołajami byli Justyna i Paweł z Artiso. Dziękujemy za uwiecznienie cudownych momentów z naszego ślubu i wesela - i nie tylko. Dzięki Wam mamy pamiątkę na całe życie!

Magda & Przemek

Polecamy serdecznie wszystkim! Pełen profesjonalizm. Przemiłe osóbki, które dbają o najmniejszy szczegół. Skorzystamy na pewno jeszcze z usług.

Ewelina & Karol

Zastanawiasz się nad naszymi usługami?

Oferujemy fotografię ślubną, filmowanie, a także obie te usługi w korzystnych pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne usługi i ich zakres cenowy.

  • weselezklasa.pl
Artiso - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2021 © Artiso