Walentynki to ten jeden, wyjątkowy dzień w roku, w którym miłość ma swoje święto. Zabiegani i zajęci swoimi sprawami, chociaż w tym jednym dniu możemy wyrazić to, jak bardzo się kochamy i jak bardzo siebie potrzebujemy.

Fotograficzna sesja Walentynkowa również jest wyjątkowym wydarzeniem, które zapamiętasz na długo. Wspólnie spędzony czas podczas sesji i „zatrzymanie go” na fotografiach, pozwoli wracać Wam myślami do tego wspaniałego wydarzenia, nie jeden raz. Pomożemy Wam uwiecznić na fotografiach uczucia, które są dla Was najważniejsze i nadają sens Waszemu życiu. Zaproponuj swojej drugiej połówce sesję fotograficzną, która z całą pewnością będzie najwspanialszym prezentem walentynkowym dla Was obojga – jesteśmy o tym przekonani.

Oferujemy świetną atmosferę na sesji. Bez niepotrzebnego „spinania się” i stresu. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje – niczego nie narzucamy i nie ścigamy się z czasem. To jest m.in. Wasz dzień. ????

SZCZEGÓŁY SESJI

1. Sesje odbywać się będą w Walentynki, tj. 14 lutego 2016 r. w Lublinie. Warunkiem uczestniczenia w sesji jest dokonanie rezerwacji. Czas trwania sesji to ok. 1 godzina + czas potrzebny na wykonanie makijażu.

2. Oferta obejmuje profesjonalny makijaż dla Pań, fryzurę, pomoc przy doborze garderoby, biżuterii oraz innych dodatków. Wynikiem sesji będzie 5 najciekawszych fotografii, poddanych profesjonalnemu retuszowi.

3. Do sesji użyte zostanie profesjonalne wyposażenie studyjne, profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz dodatki. Nie zabraknie też czerwonego wina, kwiatów, balonów z helem oraz wielu innych ciekawych gadżetów, przygotowanych specjalnie z myślą o tegorocznej sesji. Obrobione fotografie zostaną przesłane drogą mejlową w ciągu 7 dni w maksymalnej jakości i rozdzielczości (format JPG). Następnie będziecie mogli je wydrukować zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami. ????

4. Koszt sesji wynosi 149 zł brutto i jest to oferta limitowana. Płatności dokonać można na miejscu przed rozpoczęciem sesji – gotówką lub przelewem jako przedpłata. Wystawiamy faktury VAT.

zakochana-para
zakochana-para-2

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

1. Ubierzcie się tak, żebyście czuli się piękni. Ubranie nie powinno Was w żaden sposób krępować. Zabierzcie ze sobą też coś do przebrania (szczególnie Panie) – dzięki temu Wasze zdjęcia będą jeszcze bardziej zróżnicowane.

2. Panie – możecie zabrać ze sobą ulubioną biżuterię. Niewątpliwie nada ona osobistego charakteru całej sesji.

3. Jeżeli macie jakieś przedmioty, które dostaliście od swojego partnera i są one dla Was szczególnie ważne, nie zawahajcie się ich użyć. Zrobimy wszystko, aby idealnie wkomponować je do sesji.

4. Nie przejmujcie się drobnymi niedoskonałościami skóry. Profesjonalny makijaż i obróbka zdjęć skutecznie zamaskują to, co mogłoby niekomfortowo wyglądać na finalnych fotografiach.