Karczma Biesiada w Wojciechowie

|

Wesele i plener na tle zachodzącego słońca w Piotrawinie

Iza & Kamil

Uśmiechnięci, młodzi i szalenie w sobie zakochani - tacy są Iza i Kamil. W ten wyjątkowy dla nich dzień byli dla siebie całym światem.
 
Bywają takie śluby, wesela i plenery na których czuć łączącą parę miłość, zaufanie i dużą więź. Mimo obecności dużej liczby gości i przyjaciół na weselu, nasza Para Młoda cały czas była razem trzymając się za ręce. I to jest piękne. Nie ważna jest muzyka, nie ważne są zabawy wesele - ważne jest tylko to, że od teraz są mężem i żoną.
 
Na plener ślubny wybrali piękne miejsce jakimi są kamieniołomy w Piotrawinie. Tego dnia zachodzące na horyzoncie słońce tworzyło wręcz magiczne tło. Było bajkowo. I oni - Izabela i Kamil, w ich gestach i spojrzeniach widać łączące ich uczucie. A jesienne kolory i subtelne promienie słońca tylko dodały uroku tej magicznej sesji ślubnej.
 
Zapraszamy do obejrzenia reportażu z pięknym zachodem słońca.

Pozostali usługodawcy i lokalizacje

Sesja plenerowa: Kamieniołom w Piotrawinie

Opinia Pary Młodej o Artiso

Materiał, który otrzymaliśmy w pełni spełnia nasze oczekiwania, a nawet je przewyższa ;-) Muzyka, wybrane kadry, zdjęcia - to ze sobą współgra i jest idealnie zmontowane. Wiele naszych gości weselnych jest zadowolonych ze współpracy na weselu z fotografami gdyż umiejętnie robili zdjęcia nie siedząc nikomu na plecach. Z czystym sumieniem polecamy wybranie Artiso jeśli liczycie na luźną atmosferę przy współpracy, super jakość wykonanych zdjęć i filmu, a na pewno nie będziecie zawiedzeni ;-)

Iza & Kamil

Zastanawiasz się nad naszymi usługami?

Oferujemy fotografię ślubną, filmowanie, a także obie te usługi w korzystnych pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne usługi i ich zakres cenowy.

+48 535-192-551

|

[email protected]

|

Godz. 10:00-18:00 (Pn-Pt)

|

Oferta ślubna i Cennik

Artiso - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2023 © Artiso