Wesele w Karczmie Biesiada w Wojciechowie

-

Plener w kamieniołomach w Piotrawinie

Iza & Kamil

Biesiada Wojciechów - wyjątkowe miejsce na duże wesele

Zapraszamy Cię do odkrycia niezwykłej historii miłości, zaufania i piękna. Na tym wyjątkowym ślubie i plenerze, nasza Para Młoda emanowała nie tylko radością, ale również głęboką więzią, trzymając się za ręce przez cały czas. I to jest piękne. Nie ważna jest muzyka, nie ważne są zabawy wesele - ważne jest tylko to, że od teraz są mężem i żoną. To właśnie te autentyczne gesty i spojrzenia, pełne emocji, stanowią najpiękniejszą część tego wydarzenia

Kamieniołomy w Piotrawinie, wybrane jako miejsce pleneru, podkreślały magiczną atmosferę z zachodzącym słońcem tworzącym wręcz bajkowe tło. Uroku dodawały jesienne kolory, które w połączeniu z subtelnie padającymi promieniami słońca, tworzyły niezapomnianą sesję ślubną. Przenieś się wraz z nami do tego magicznego momentu, odkrywając reportaż z pięknym zachodem słońca, który z pewnością pozostawi trwałe wspomnienia.

Zapraszamy do obejrzenia tego niezwykłego reportażu, który uwiecznił wszystkie te niezapomniane chwile, pełne miłości, bliskości i magii.

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Sesja plenerowa: Kamieniołom w Piotrawinie

Opinia Pary Młodej o Artiso

Materiał, który otrzymaliśmy w pełni spełnia nasze oczekiwania, a nawet je przewyższa ;-) Muzyka, wybrane kadry, zdjęcia - to ze sobą współgra i jest idealnie zmontowane. Wiele naszych gości weselnych jest zadowolonych ze współpracy na weselu z fotografami gdyż umiejętnie robili zdjęcia nie siedząc nikomu na plecach. Z czystym sumieniem polecamy wybranie Artiso jeśli liczycie na luźną atmosferę przy współpracy, super jakość wykonanych zdjęć i filmu, a na pewno nie będziecie zawiedzeni ;-)

Iza & Kamil

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)
Nie odpisujemy na SMS'y.

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl