Fotografia ślubna

Przykładowe reportaże ślubne, jakie mieliśmy przyjemność wykonać

Sesja ślubna w Lublinie | Zjawiskowy plener jak z okładki magazynu Vogue

Natalia & Mateusz

Sesja ślubna Natalii i Mateusza to szyk, klasa i elegancja. Na sesję ślubną Natalii i Mateusza wybraliśmy się w okolice Ogrodu Saskiego w Lublinie. Tam wśród róż i białych ławeczek ogrodu pokazali jak piękne łączą ich uczucia i emocje.

Stodoła Mościbrody | Wesele w Stodole i bajkowy plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym

Kasia & Michał

Uwielbiamy śluby na których od samego początku widać radość i miłość na twarzach Pary Młodej. Jest to zawsze gwarancja gorącej i szalonej zabawy weselnej i pięknego reportażu. I tak też było u Kasi i Michała.

Karczma Biesiada w Wojciechowie | Wesele i plener na tle zachodzącego słońca w Piotrawinie

Iza & Kamil

Uśmiechnięci, młodzi i szalenie w sobie zakochani - tacy są Iza i Kamil. W ten wyjątkowy dla nich dzień byli dla siebie całym światem.

Hotel Korona Lublin | Wesele w rytmie rocka i nieziemski plener w Kazimierzu Dolnym

Sylwia & Grzegorz

Ten reportaż fotograficzny trudno opisać jest jednym słowem. Sylwia z Grzegorzem postawili na pełen luz w dniu ślubu. A to oznaczało dużo dobrej zabawy, muzyki i jedzenia. Piękny plener ślubny z ujęciami z drona wykonaliśmy w Kazimierzu Dolnym.

Dworek Diana w Białej Podlaskiej | Rustykalne wesele i bajkowy plener

Kasia & Kuba

To było wyjątkowo bajkowe wesele. Wszystko odbyło się w klimacie rustykalnym w kolorach zieleni i bieli. Naturalne dekoracje z gałązek i wianków, ciepły klimat świec oraz piękni Oni.

Wesele w Avangardzie i malowniczy plener na zamku w Janowcu

Justyna & Michał

To był piękny, słoneczny wrześniowy dzień. Przygotowania, jak i ceremonia były pełne miłości, wewnętrznego spokoju i wielkiej radości. Czułe uśmiechy, subtelne gesty i wyjątkowa energia to coś, co na długo zapamiętamy z tego reportażu ślubnego.

Pstrągowo w Chełmie | Wesele z pięknym plenerem wśród zieleni

Luiza & Łukasz

To był pierwszy czerwcowy ślub roku 2020. Kameralny, pachnący piwoniami i w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół Pary Młodej. Dziękujemy Wam za tak piękny początek sezonu weselnego.

Sosnowy Dworek w Bystrzycy Nowej | Szalone wesele i urokliwa sesja plenerowa na Starym Mieście w Lublinie

Paulina & Wojtek

Wesele Pauliny i Wojtka to ogrom wyjątkowych emocji i fantastycznej zabawy. Panna Młoda zjawiskowa jak Audrey Hepburn. Pan Młody szczęśliwy i zakochany.

Piękny ślub i wesele w powiecie biłgorajskim

Ania & Robert

Prześliczna Ania, zakochany Robert, piękne emocje i szczęśliwa rodzina i przyjaciele. Tak zaczął się ten wyjątkowy dzień dla Ani i Roberta. Potem była już tylko zabawa, toasty, tańce i bajkowe słodycze.

Romantyczne wesele w Magdalence i plener w Muzeum Wsi Lubelskiej

Sylwia & Sebastian

To był niezwykle subtelny ślub w otoczeniu fruwających motyli i uśmiechniętych bliskich im osób. Było wzruszająco i romantycznie.

Wesele w Maciejowej Chacie w Miłocinie i jesienna sesja ślubna

Paulina & Mateusz

To był październikowy ślub. Liście drzew przybrały już złoty kolor, a ciepłe jesienne promienie słońca tworzyły niepowtarzalne refleksy. Prawdziwe babie lato.

Ślub strażaka i piękna sesja plenerowa w Straży Pożarnej w Lublinie

Sylwia & Dawid

Ślub strażaka to wyjątkowo barwne i wyjątkowe wydarzenie. Piękne mundury, reprezentacyjny szpaler w kościele, salutowanie strażackimi toporkami i asysta samochodów pożarniczych. Tak to się zaczęło.

Polsko-austriackie wesele w Świdniku i plener o zachodzie słońca

Kasia & Thomas

Ślub i wesele Kasi i Thomasa to połączenie polskiej gościnności i austriackiej elegancji. Było międzynarodowo, szykownie a jednocześnie bardzo radośnie.

Wesele w sali Odeon w Sokołowie Podlaskim i plener w Kazimierzu Dolnym

Kasia & Mateusz

Są takie śluby i wesela, że od początku wiadomo, że będzie to wyjątkowo szalony dzień. Pozytywna energia i uśmiech towarzyszył Parze Młodej od samych przygotowań.

Romantyczny ślub i wesele w Dworku Diana w Białej Podlaskiej

Edyta & Maciek

Delikatnie, uroczo i słodko. Tak zaczął się ten wyjątkowy dzień dla Edyty i Maćka. Były tańce, toasty pełne radości i życzenia miłości i szczęścia.

Zastanawiasz się nad naszymi usługami?

Oferujemy fotografię ślubną, filmowanie, a także obie te usługi w korzystnych pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne usługi i ich zakres cenowy.