Magia miłości w Dworku Diana w Białej Podlaskiej

-

Plener w Kozłówce

Ewelina & Mateusz

Wyjątkowe miejsce na rustykalne wesele w Dworek Diana Biała Podlaska

Przedstawiamy pełen emocji i piękna reportaż ślubny z Dworku Diana Biała Podlaska, magicznego miejsca, gdzie spełniają się marzenia o wymarzonym weselu. Jako ekipa fotograficzno-filmowa mieliśmy zaszczyt uwiecznić niezapomniane chwile Eweliny i Mateusza.

W dniu ślubu Ewelina i Mateusz zostali przywitani przez ciepłe promienie słońca, które oświetlały ich drogę do ołtarza. ślub odbył się w małym i przytulnym kościółku w Krzyczewie. Ceremonia była pełna wzruszeń. Ewelina i Mateusz wymienili przysięgi miłości, otoczeni bliskimi i najbliższymi przyjaciółmi. Ich uśmiechy i wzajemne spojrzenia mówiły więcej niż tysiąc słów.

Wesele odbyło się w Dworku Diana Biała Podlaska, który stworzył malowniczą scenerię dla tego niepowtarzalnego dnia. Połączenie stylu rustykalnego i boho z klasyczną elegancją i nowoczesnością nadało wydarzeniu wyjątkowy charakter. Ogród wypełniony przepiękną roślinnością i klimatycznym oświetleniem dodawał wyjątkowego uroku tej ceremonii. Nasz reportaż ślubny uchwycił każdy szczegół tego wydarzenia - od wzruszających chwil przygotowań, przez emocjonującą ceremonię, aż po niezapomniane chwile zabawy na parkiecie. Dworek Diana Biała Podlaska jest miejscem, gdzie piękno, romantyzm i wyjątkowość spotykają się, tworząc idealną oprawę dla tak ważnych wydarzeń.

Dworek Diana Biała Podlaska, gdzie odbyło się niezwykłe wesele Eweliny i Mateusza, jest miejscem, które zachwyca swoją atmosferą i urokiem. Jego drewniane wnętrza emanują ciepłem i elegancją, a przepiękne okna wychodzące na rozległy ogród zapewniają piękne widoki i dostarczają naturalnego światła do każdej fotografii. Dworek Diana Biała Podlaska to idealne miejsce dla par, które pragną stworzyć rustykalną i romantyczną oprawę dla swojego wymarzonego wesela. Stoły były ozdobione pięknymi bukietami kwiatów, a klimatyczne oświetlenie nadawało sali wyjątkowy charakter. Goście bawili się do białego rana, tańcząc na parkiecie i oddając się radości chwili. Dworek Diana Biała Podlaska dostarczył idealnego tła dla tych niezapomnianych chwil.

Romantyczna sesja ślubna w Kozłówce

Na sesję plenerową udaliśmy się do malowniczego parku przy Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Złote promienie słońca, delikatny szum drzew i urokliwe zakątki stworzyły niepowtarzalne tło dla miłości i emocji. Ewelina i Mateusz, otoczeni pięknem przyrody, emanowali szczęściem i miłością. Nasze obiektywy uwieczniły te magiczne chwile, w których ich miłość odżywała na nowo. Kozłówka, z jej romantycznymi krajobrazami i historycznym duchem, było idealnym miejscem dla tej sesji. Wraz z Eweliną i Mateuszem przemierzaliśmy aleje parkowe, zatrzymując się przy zabytkowych budowlach i ukrytych zakątkach, aby stworzyć wyjątkowe kadry, które przetrwają przez wiele lat.

Dziękujemy Parze Młodej za zaufanie i możliwość uwiecznienia ich szczęścia w tym wyjątkowym miejscu. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tego magicznego dnia i stworzyć piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć im przez całe życie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym reportażem ślubnym, który przeniesie Was w świat miłości, radości i niezapomnianych chwil, jakie towarzyszyły tej wspaniałej parze w tym magicznym dniu. Odkryjcie naszą galerię i pozwólcie, aby nasze zdjęcia opowiedziały historię miłości.

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Ceremonia: Kościół św. Jerzego w Krzyczewie

Sala weselna: Dworek Diana

Oprawa muzyczna: Zespół Romans

Opinia Pary Młodej o Artiso

Fenomenalni! Czy można znaleźć ideał? Nie ma? Otóż są! I my właśnie trafiliśmy na idealny Team, który w sposób niesamowity zapisał na "kliszy" nasz wyjątkowy dzień! Justyna (filmowiec) złapała każdy moment, emocje i chwilę. Paweł (fotograf) - nie wierzę, że dzięki fotkom można przenieść się znów do tego niezapomnianego dnia! Serio, przenoszenie w czasie macie opanowane do perfekcji! Najwyższa jakość, pełne zaangażowanie, profesjonalizm w każdym calu, a przy tym ich cudowna energia, obniżająca poziom stresu do 0. Jeśli szukacie Team-u, który widzi więcej niż Wy i potrafi pokazać niebywałe emocje - ARTISO to najlepszy adres!

Ewelina & Mateusz

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)
Nie odpisujemy na SMS'y.

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl