Romantyczne wesele w Dworek Diana w Białej Podlaskiej

-

Sessja zdjęciowa w dniu ślubu

Edyta & Maciek

Romantyczne wesele w Dworek Diana Porosiuki

"Zakochani są wśród nas, zakochani pierwszy raz,
tak po prostu bez pamięci zakochani.
Mają po dwadzieścia lat, mają swój beztroski świat,
swoje ścieżki, które wiodą ich w nieznane [...]"

i z takimi słowami wspominamy Edytę i Macieja. Wpatrzeni w siebie, eleganccy i pełni miłości.

Edyta i Maciej to para zakochanych dusz, które zdecydowały się powiedzieć sobie sakramentalne "tak" w otoczeniu swojej rodziny i najbliższych przyjaciół. Młodzi pochodzą z Wielkiej Brytanii, więc organizacja ślubu na odległość była dla nich pewnym wyzwaniem. Jednak dzięki zaangażowaniu i determinacji udało im się stworzyć idealną ceremonię ślubną.

Uroczystość odbyła się w malowniczym kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Komarówce Podlaskiej. Edyta przemierzyła wyjątkowy chód do ołtarza, emanując pięknem i elegancją. Jej spojrzenie skierowane w stronę Macieja pełne było miłości i nadziei na wspólne życie. To był moment, który na zawsze pozostanie w ich sercach.

Po emocjonalnej ceremonii nadszedł czas na wyjątkowe wesele w Dworek Diana Porosiuki.

Dworek Diana Biała Podlaska zachwyca swoim urokiem i romantycznym klimatem. Wesele odbyło się pod namiotem przystrojonym żarówkami. Pod namiotem goście mogli cieszyć się niezapomnianymi tanecznymi momentami. Całe wydarzenie było pełne szczęścia, miłości i radości. Wszyscy goście wspaniale bawili się na parkiecie, oddając się szalonym tańcom.

Jako fotograf ślubny miałem przyjemność uwiecznić te magiczne chwile w Dworek Diana Porosiuki. Każdy uśmiech, wzruszenie i taneczne uniesienie zostało zapisane na kadrze, aby para młoda mogła powracać do tych niezwykłych wspomnień przez lata.

Idealne miejsce na wesele w stylu rustykalnym

Dla przyszłych par młodych, które szukają niepowtarzalnego miejsca na organizację swojego wesela, Dworek Diana Porosiuki stanowi idealną przestrzeń. Ten magiczny dworek oczarowuje swoim urokiem, a ogromny ogród, przystrojony żarówkami, tworzy romantyczną atmosferę, idealną dla wyjątkowego wesela pod namiotem. Ten wyjątkowy klimat sprzyja magicznym chwilom, które będą miały miejsce podczas ceremonii, przyjęcia i wieczornych tańców.

Jako fotograf ślubny jestem dumny, że mogę być częścią takich wyjątkowych chwil i pomagać parom młodym uwieczniać ich najpiękniejsze wspomnienia. Moja misja polega na rejestrowaniu wszystkich emocji, szczęścia i wzruszeń, abyście mogli do nich powracać za każdym razem, gdy obejrzycie swoje ślubne zdjęcia.

Jeśli marzycie o romantycznym weselu pełnym miłości, przyjaciół i wyjątkowych chwil, to Dworek Diana Porosiuki jest miejscem, które spełni Wasze najskrytsze marzenia. To miejsce, gdzie magia łączy się z pięknem, a Wasze wspomnienia będą zachowane na zawsze.

Edycie i Maciejowi, jeszcze raz dziękuję za możliwość uwiecznienia Waszego romantycznego wesela w Dworek Diana Porosiuki. Było to niezwykłe wydarzenie, które pozostanie w moim sercu na zawsze. Życzę Wam wiecznego szczęścia i miłości!

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Sala weselna: Dworek Diana

Oprawa muzyczna: Dj Sylver

Sesja plenerowa: Ogród przy sali weselnej

Opinia Pary Młodej o Artiso

Chcielibyśmy Wam podziękować z całego serca za tak CUDOWNE zdjęcia! Jesteśmy pod ich ogromnym wrażeniem. Nie możemy się napatrzeć jak pięknie uchwyciliście nasze emocje, radość, naszych najbliższych i wszystko co działo się w tym dniu. Jesteście cudowni i dzięki Wam ten dzień zawsze będzie wywierał na nas ogromne emocje, uśmiech na twarzy i miłość w sercu!

Edyta & Maciek

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl