Ślub plenerowy w Pałacu Mała Wieś

-

Wesele w stylu Rustic Glam

Martyna & Wojtek

Pałac Mała Wieś szklarnia - wyjątkowe miejsce w centrum Polski

Pałac Mała Wieś to niezwykle elegancki i uroczy obiekt, który stanowi doskonałe miejsce do zorganizowania ślubu w plenerze. Pałac Mała Wieś wesele to gwarancja piękna i niezapomnianych chwil. Piękne zabytkowe ogrody i park, zachwycą wszystkich gości weselnych, tworząc wyjątkową atmosferę. To właśnie tutaj spełniają się marzenia o wymarzonym weselu.

Pałac Mała Wieś - to jedno najbardziej eleganckich miejsc na organizację swojego ślubu.

Magia ślubu kościelnego w Gloriettcie Pałacu Mała Wieś

Martyna i Wojtek postanowili spełnić swoje marzenie o ślubie kościelnym w Gloriettcie Pałacu Mała Wieś, otoczeni malowniczym francuskim ogrodem. To był niezwykle wzruszający moment. W tym szczególnym dniu towarzyszył im ich mały synek, który nieustannie był przy nich, również w czasie przysięgi małżeńskiej. Klimat eleganckiej uroczystości wzmacniał również dźwięk skrzypiec, który towarzyszył Parze Młodej przez cały czas uroczystości zaślubin.

Wesele w Szklarni - rustykalny urok i niezapomniany klimat

Pary młode wybierające Pałac Mała Wieś jako miejsce swojego wesela, często decydują się na uroczystość w Szklarni. To miejsce o rustykalnym charakterze, z piękną bryłą budynku, drewnem, szkłem oraz wyjściem na taras i polanę z możliwością rozpalenia ogniska.

Szklarnia okazała się idealnym miejscem na wyjątkowe przyjęcie weselne. Pięknie udekorowane stoły, klimatyczne żarówki i efektowna ścianka za Parą Młodą tworzyły wyjątkową atmosferę. W przylegającym do szklarni namiocie odbywały się zabawy i tańce. Goście mogli również korzystać z przestronnych przestrzeni przy sali weselnej, ciesząc się piękną pogodą i ciepłym wieczorem. Wieczór był pełen magii, z tańcem przy bańkach mydlanych, tortem w blasku księżyca oraz zapierającymi dech w piersiach fajerwerkami na zakończenie tego wyjątkowego wesela.

Martyna i Wojtek postanowili wykorzystać urokliwe tereny Pałacu Mała Wieś, udając się na sesję ślubną w ogrodach Pałacu Mała Wieś. Znajdują się tu piękne zakamarki i różnorodne krajobrazy, które tworzą idealne tło dla sesji zdjęciowej z okazji ślubu. W ciągu krótkiego czasu powstało kilkanaście magicznych zdjęć Martyny i Wojtka.

Martyna i Wojtek chcąc skorzystać w pełni z terenów Pałacu Mała Wieś postanowili wybrać się z nami na sesję ślubną na terenie ogrodów Pałacu Mała Wieś. Tam stworzyliśmy kilkanaście magicznych fotografii, wykorzystując piękną scenerię, różnorodne krajobrazy i zakamarki, które stanowiły idealne tło dla tego wyjątkowego momentu.

Pałac Mała Wieś to idealne połączenie elegancji, romantyzmu i niezapomnianych chwil spędzonych w wyjątkowej atmosferze.

Plener ślubny w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny to niezwykłe miejsce na sesję ślubną, pełne pięknych krajobrazów i zabytkowych budynków. Atmosfera tego urokliwego miasteczka dodaje niepowtarzalnego charakteru każdemu zdjęciu.

Jako fotograf, jestem zachwycony możliwościami, jakie daje ta lokalizacja - malownicze uliczki i widoki na rzekę Wisłę. Zdjęcia w plenerze w tym magicznym miejscu są pełne emocji i niepowtarzalnego klimatu. Jako fotograf specjalizujący się w plenerach ślubnych, cieszę się na każde zlecenie w Kazimierzu Dolnym, ponieważ zawsze stanowi to wyzwanie i okazję do uwiecznienia wyjątkowej historii miłości.

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Kwiaty i dekoracje: Rock&Flowers

Sesja plenerowa: Kazimierz Dolny i ogrody Pałacu Mała Wieś

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)
Nie odpisujemy na SMS'y.

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl