Wesele w Wierzchowiskach Golf & Country Club

-

Sesja ślubna nad Zalewem Zemborzyckim

Natalia & Jarek

Wierzchowiska wesele w wyjątkowym miejscu niedaleko Lublina

Wesele Natalii i Jarka odbyło się w październiku i było niezwykłym świętem miłości i radości. Para Młoda zdecydowała się na organizację swojego wymarzonego przyjęcia w malowniczej scenerii Wierzchowiska Golf & Country Club, gdzie otoczeni pięknem przyrody i elegancją wnętrz, mogli celebrować swój wyjątkowy dzień.

Całość rozpoczęła się od przygotowań, które były pełne emocji i oczekiwania. Natalia, piękna i urocza w swojej sukni ślubnej, emanowała radością i pewnością siebie. Jarek, elegancki i szarmancki, nie krył swojego podziwu dla swojej przyszłej żony.

Po uroczystości w parafii św. Urszuli w Lublinie wszyscy goście udali się do Wierzchowiska Golf & Country Club, gdzie czekało ich wyjątkowe przyjęcie weselne. Sala weselna, przystrojona w piękne dekoracje i stonowane kolory, emanowała elegancją i romantyzmem. Goście zostali powitani lampką szampana, a na stołach czekały przepyszne dania.

Cała atmosfera była przepełniona radością, śmiechem i tańcem. Duet DJ i Wodzirej z Tworzymy Imprezy stworzyli niepowtarzalny klimat, grając utwory zarówno ze współczesnych list przebojów, jak i klasyczne melodie weselne. Goście bawili się do białego rana, oddając się radosnej atmosferze i tworząc niezapomniane wspomnienia.

Każdy szczegół został uwieczniony na zdjęciach - od wzruszających chwil podczas pierwszego tańca, po szaleństwo na parkiecie i niezapomniane momenty spędzone z najbliższymi. W reportażu fotograficznym można zobaczyć uśmiechy, wzruszenia, gesty czułości i spontaniczne emocje, które sprawiły, że to wesele było tak wyjątkowe.
Każde zdjęcie to fragment historii pary Młodej, który pozostanie z nimi na zawsze i będzie przypominał o ich szczęściu.

Zapraszamy do przeglądania tego niezwykłego reportażu fotograficznego.

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Oprawa muzyczna: DJ Tworzymy Imprezy

Suknia ślubna: Regina Diamante

Garnitur: Club Conesera

Kwiaty i dekoracje: Pod listkiem

Sesja plenerowa: Zalew Zemborzycki

Opinia Pary Młodej o Artiso

Jesteśmy zachwyceni materiałem, który otrzymaliśmy. Zarówno zdjęcia, jak i film przerosły nasze oczekiwania i dostarczyły wszelkich emocji, przynosząc łzy rozbawienia albo wzruszenia. Wybór fotografa i kamerzysty to jedna z najtrudniejszych decyzji, ale absolutnie w ciemno można zaufać Justynie i Pawłowi. Zmysł artystyczny, wyczucie i profesjonalizm. Zdecydowanie polecamy! :)

Natalia & Jarek

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl