Wesele w restauracji Pstrągowo w Chełmie

-

Plener nad Zalewem Zemborzyckim

Luiza & Łukasz

Idealne miejsce na piękne wesele pod namiotem - Pstrągowo Chełm

Luiza i Łukasz z wielkim spokojem i radością rozpoczęli ten wyjątkowy dla nich dzień. Piękne przygotowania ślubne i first look odbyły się w ich wspólnym mieszkaniu. Później już tylko toast z przyjaciółmi i podróż do Sanktuarium Maryjnego w Chełmie. Cała ceremonia przebiegła w radosnej i rodzinnej atmosferze. I stało się – zostali mężem i żoną.

Po opuszczeniu sanktuarium na Parę Młodą czekało wielkie pudło pełne balonów zwiastujące szczęście i radość na nowej drodze życia. Przyjęcie weselne było wyjątkowym dopełnieniem tego, co przed chwilą się wydarzyło. Była miłość, balony, truskawki i zimne ognie. A to wszystko na małym rustykalnym przyjęciu w ogrodzie restauracji Pstrągowo w Chełmie. Czas wesela dla Luizy i Łukasza to również możliwość spotkania się z najbliższą rodziną w szczególności, iż czerwiec roku 2020 to był pierwszy moment kiedy zostały zniesione obostrzenia związane z Covid19. Był więc to wyjątkowy czas dla Pary Młodej i ich rodziny.

Plener ślubny to zawsze czas, w którym ukochani mogą skupić się wyłącznie na sobie, a jednocześnie emocje, związane ze ślubem, wciąż są żywe. Na sesję wybraliśmy się w okolice Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Pełno natury, zieleni i piękni Oni!

Było delikatnie i romantycznie – zobaczcie sami!

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Oprawa muzyczna: Wodzirej DJ na Wesele FRESH

Sesja plenerowa: Zalew Zemborzycki w Lublinie

Opinia Pary Młodej o Artiso

Bardzo dziękujemy za tak cudowny materiał :) Zdjęcia i film są niesamowite :) Oglądaliśmy je już kilka razy i nadal nie mamy dość. Wszystko pasuje do siebie i przypomina nam o naszym wspaniałym dniu :) Uchwyciliście wszystko co najważniejsze, nasze emocje, odczucia :) Jeżeli miałabym wybierać drugi raz to na pewno wybrałbym ponownie Artiso. Justyna i Paweł są świetni, mają bardzo dużo pomysłów, na sesji jest luźna atmosfera :) Bardzo pozytywne zaskoczenie to czas oddania materiału, 2 tygodnie po sesji plenerowej było już wszystko :) Nie minął miesiąc od ślubu, a już mogliśmy cieszyć się ze wspaniałego materiału :) Polecamy wszystkim duet Artiso i życzymy Wam dużo sukcesów :)

Luiza & Łukasz

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl