Pstrągowo w Chełmie

|

Wesele z pięknym plenerem wśród zieleni

Luiza & Łukasz

To był pierwszy czerwcowy ślub roku 2020. Kameralny, pachnący piwoniami i w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół Pary Młodej. Dziękujemy Wam za tak piękny początek sezonu weselnego.

Luiza i Łukasz z wielkim spokojem i radością rozpoczęli ten wyjątkowy dla nich dzień. Piękne przygotowania ślubne i first look odbyły się w ich wspólnym mieszkaniu. Później już tylko toast z przyjaciółmi i podróż do Sanktuarium Maryjnego w Chełmie. Cała ceremonia przebiegła w radosnej i rodzinnej atmosferze. I stało się – zostali mężem i żoną.

 

Po opuszczeniu sanktuarium na Parę Młodą czekało wielkie pudło pełne balonów zwiastujące szczęście i radość na nowej drodze życia. Przyjęcie weselne było wyjątkowym dopełnieniem tego, co przed chwilą się wydarzyło. Była miłość, balony, truskawki i zimne ognie. A to wszystko na małym rustykalnym przyjęciu w ogrodzie restauracji Pstrągowo w Chełmie. Czas wesela dla Luizy i Łukasza to również możliwość spotkania się z najbliższą rodziną w szczególności, iż czerwiec roku 2020 to był pierwszy moment kiedy zostały zniesione obostrzenia związane z Covid19. Był więc to wyjątkowy czas dla Pary Młodej i ich rodziny.

 

Plener ślubny to zawsze czas, w którym ukochani mogą skupić się wyłącznie na sobie, a jednocześnie emocje, związane ze ślubem, wciąż są żywe. Na sesję wybraliśmy się w okolice Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Pełno natury, zieleni i piękni Oni!

 

Było delikatnie i romantycznie – zobaczcie sami!

Pozostali usługodawcy i lokalizacje

Oprawa muzyczna: Wodzirej DJ na Wesele FRESH

Sesja plenerowa: Zalew Zemborzycki w Lublinie

Opinia Pary Młodej o Artiso

Bardzo dziękujemy za tak cudowny materiał. Zdjęcia i film są niesamowite. Oglądaliśmy je już kilka razy i nadal nie mamy dość, wszystko pasuje do siebie i przypomina nam o naszym wspaniałym dniu. Uchwyciliście wszystko co najważniejsze, nasze emocje, odczucia. Justyna i Paweł są świetni, mają bardzo dużo pomysłów. Na sesji jest luźna atmosfera.

Luiza & Łukasz

Zastanawiasz się nad naszymi usługami?

Oferujemy fotografię ślubną, filmowanie, a także obie te usługi w korzystnych pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne usługi i ich zakres cenowy.

  • weselezklasa.pl
Artiso - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2021 © Artiso