Magiczne wesele w Sosnowym Dworku w Bystrzycy Nowej

-

Plener ślubny w Lublinie

Paulina & Wojtek

Magiczne wesele w namiocie w Sosnowy Dworek Bystrzyca Nowa

Przygotowania ślubne Wojtka i Pauliny, jak i ceremonia były pełne czułości, wewnętrznego spokoju i wielkiej radości. Na ten moment czekali długo. Idealna suknia ślubna, delikatne dekoracje, piękna pogoda - ten dzień był tylko dla nich. A dzień był pełen wrażeń, wzruszeń i emocji.

Ślub odbył się w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Świętej Rodziny w Lublinie. Był pełen radości i szczęścia. Po przysiędze Państwo Młodzi zostali zasypani gratulacjami pełnych ciepłych słów oraz masą uścisków. A później była już tylko szalona zabawa weselna.

Wesele odbyło się w Sosnowym Dworku w Bystrzycy Nowej. Był pierwszy taniec w chmurach, płatki róż, słodki tort i mnóstwo uśmiechów. Goście cieszyli się z nowożeńcami i bawili się do muzyki granej przez zespół Fiesta z Lublina. Ciepło rodzinne, liczne toasty i pyszne jedzenie. To był niezapomniany dzień.

Jesienny plener ślubny w Lublinie

Sesja fotograficzna Pary Młodej odbyła się na zamku w Lublinie oraz w malowniczych zakątkach Lublina. Było jesiennie, ze złotymi liśćmi i ciepłym październikowym słońcem. Paulina i Wojtek pięknie pozowali, a nawet tańczyli na placu Litewskim w Lublinie. Na zakończenie sesji fotograficznej wybraliśmy się nad zalew lubelski. Tam powstały piękne ujęcia wykonane z wykorzystaniem kolorowych świec dymnych. Delikatna kolorowa mgła unosiła się nad Parą Młodą. Woda i las były idealnym tłem dla tych dwojga zakochanych ludzi. Na pierwszym planie jest ich wrażliwość, emocjonalność i sensualność. Co tu dużo mówić. Po prostu miłość.

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Sala weselna: Sosnowy Dworek w Lublinie

Sesja plenerowa: Stare Miasto w Lublinie

Opinia Pary Młodej o Artiso

Co tu dużo pisać - "Artiso"- profeska przez duże "P"! Dbają o każdy szczegół, wysłuchają, podpowiedzą, ewentualnie coś doradzą lub poprawią. Do tego bardzo kontaktowi i sympatyczni ludzie. Zdjęcia? Mega! :) I co równie ważne: przekazane w terminie. Niezdecydowanym/szukającym fotografów na ślub, wesele z ręką na sercu polecamy i dziękujemy raz jeszcze! P&W :)

Paulina & Wojtek

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)
Nie odpisujemy na SMS'y.

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl