Roztańczone wesele w Hotelu Agit w Lublinie

-

Sesja zdjęciowa w Kozłówce

Ania & Rafał

Idealne miejsce na wesele - Hotel Agit Lublin

Ania i Rafał - wyjątkowa para młoda, której niezapomniane wesele odbyło się w urokliwym Hotelu Agit w Lublinie. Przeżyliśmy z nimi ten niezwykły dzień, pełen radości, miłości i zabawy.

Podczas wesela, towarzyszył nam DJ Wodzirej Fantomasz, który zadbał o doskonałą atmosferę muzyczną. Goście bawili się świetnie, a na parkiecie królowały taneczne rytmy latynoskie. Wszystko zaczęło się od pięknego pokazu tańca pary młodej, który możecie obejrzeć na teledysku ślubnym. Muzyka latino dodaje filmowi jeszcze więcej energii i pasji. Dzięki niej teledysk staje się dynamiczny i oddaje wszystkie emocje towarzyszące tej wyjątkowej zabawie.

Wesele Ani i Rafała było pełne niespodzianek i dobrej zabawy. Jedną z atrakcji dla gości był pokaz profesjonalnych tancerzy, który wzbudził zachwyt i przywołali skojarzenia z największymi pokazami tanecznymi takimi jak "Dance with the stars".

Romantyczna sesja plenerowa w Kozłówce

Warto wspomnieć o wyjątkowej sesji zdjęciowej pary młodej, która odbyła się w parku przy Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. To magiczne miejsce, idealne do stworzenia romantycznych kadrów. Uchwycone na fotografiach momenty emanują miłością i niesamowitą atmosferą tego dnia.

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)
Nie odpisujemy na SMS'y.

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl