Wesele w Restauracja Diamentowa

-

Jesienna sesja zdjęciowa w Ogrodzie Botanicznym

Ewa & Bartosz

Chwile pełne miłości i zabawy na weselu w Restauracja Diamentowa Lublin

Ewa i Bartek - para, która w swoim niezwykłym dniu ślubu stworzyła niezapomniane wspomnienia. Ich wesele odbyło się w restauracji Diamentowa Lublin, a emocje towarzyszyły im na każdym kroku. Wesele pełne było zabaw tanecznych, przyśpiewek i oczepin. Ewa i Bartek świetnie bawili się w towarzystwie swojej rodziny i przyjaciół.

Sesja poślubna, wykonana o zachodzie słońca w ogrodzie botanicznym w Lublinie, była niezwykle romantyczna. Uchwycone momenty emanują miłością i magią tego wyjątkowego dnia.

Nasz reportaż nie tylko zawiera fotografie, ale także pełen energii teledysk ślubny. W filmie uwieczniliśmy nie tylko atmosferę wesela, ale również wywiady z gośćmi, którzy wyrażają swoje pozytywne opinie o parze młodej. Ich radość i zadowolenie dodają naszemu teledyskowi niepowtarzalnego uroku.

Dołączcie do grona zadowolonych par i ich gości, którzy twierdzą: "Było fantastycznie!"

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Ceremonia: Parafia rzymskokatolicka pw. Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Częstochowskiej

Opinia Pary Młodej o Artiso

Wybór fotografa i kamerzysty, którzy udokumentują ślub i przyjęcie weselne niewątpliwe stanowi bardzo ważną i zarazem niezwykle trudną decyzję dla Młodej Pary. Sami przez to przechodziliśmy, więc śmiało możemy potwierdzić, że jest to decyzja z serii tych, które "spędzają sen z powiek". Poszukiwaliśmy firmy, która wykona zarówno zdjęcia, jak i film. W Naszym przypadku wybór padł na Artiso, czyli Pawła i Justynę, których w tym miejscu pragniemy serdecznie polecić. Współpraca z Artiso była dla Nas czystą przyjemnością. Pracę Pawła i Justyny cechuje prawdziwy profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w każdy, nawet najmniejszy i niezauważalny dla innych detal. Artiso = Artyści w swoim fachu! Raz jeszcze gorąco polecamy i zachęcamy do współpracy.

Ewa & Bartosz

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl