Ślub i wesele w Cycowie

-

Plener ślubny w Ogrodzie Botanicznym w Lublinie

Martyna & Damian

Sesja w Ogrodzie Botanicznym w Lublinie - romantyczny spacer

Martyna i Damian to para, która zdecydowanie nie przystaje do szablonu. Oboje emanują charyzmą, mają jasno określone cele i w ich oczach zawsze migocze nutka szaleństwa. To właśnie dzięki temu ich ślubny dzień był absolutnie niezapomniany. Cudowna ceremonia i szalona zabawa na parkiecie to tylko niektóre z niezapomnianych momentów.

Podczas sesji plenerowej postanowiliśmy umówić się w samym sercu Lublina. Stare Miasto zawsze zachwyca swoim urokiem. Urokliwe kamienice i dekoracje pozostałe po Nocy Kultury stworzyły niezwykłe tło dla naszych zdjęć. Ale to nie koniec! Zainspirowani baśniowym klimatem, przewędrowaliśmy do magicznego Ogrodu Botanicznego w Lublinie. Tam, w otoczeniu różnorodnej roślinności, powstały wyjątkowe fotografie, które oddają całą magię tego miejsca.

W Artiso wiemy, że Twój ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego wkładamy całe serce i kreatywność w uwiecznienie tych niepowtarzalnych chwil. Nasze obiektywy i kamery są gotowe na podążanie za Tobą w każdej przygodzie, rejestrując każdy uśmiech, wzruszenie i radosny taniec.

Ciesz się z nami tym niesamowitym ślubnym przeżyciem i zaufaj naszej pasji do tworzenia filmów i fotografii. W Artiso cenimy autentyczność, humor i niepowtarzalne historie, dlatego gwarantujemy, że Twoje wspomnienia będą pełne emocji, radości i miłości.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby razem stworzyć niesamowitą opowieść o Twoim ślubie. Zapraszamy do Artiso - miejsca, gdzie sztuka spotyka miłość!

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Sala weselna: Sala w Albertowie

Sesja plenerowa: Ogród Botaniczny

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2023 © Artiso.pl