Wesele w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim

-

Magiczna sesja ślubna w Zakopanem

Agnieszka & Maciej

Rezydencja Sosnowa Janów Lubelski - wesele wśród lasów janowskich

Mamy przyjemność przedstawić Wam wyjątkowy reportaż ślubny zrealizowany w malowniczych okolicach Janowa Lubelskiego. Ten ciepły czerwcowy dzień, otoczony rozległymi lasami sosnowymi, był idealnym tłem dla Agnieszki i Macieja, którzy patrzyli na siebie jak na najpiękniejszy obrazek. Już od samego początku wiedzieliśmy, że to będzie niezapomniana i udana impreza.

Rezydencja Sosnowa Janów Lubelski to miejsce gdzie marzenia o wymarzonym weselu stają się rzeczywistością. Położona nad malowniczym zalewem, w otoczeniu lasów janowskich, ta urokliwa rezydencja oferuje niepowtarzalne miejsce na organizację niezapomnianego wesela. Atmosfera tego miejsca jest magiczna i pełna romantyzmu.

Rezydencja Sosnowa Janów Lubelski doskonale nadaje się również na przeprowadzenie sesji plenerowej. Rozległe tereny, otoczone przyrodą i pięknymi krajobrazami, stanowią idealne tło dla romantycznych i pełnych magii zdjęć.

Sesja zdjęciowa w Zakopanem - magia górskich pejzaży

Z miłości do gór Agnieszka i Maciej zdecydowali się na przeprowadzenie sesji plenerowej w urokach Tatrzańskiego Parku Narodowego. Te dwa dni były niesamowicie intensywne. Rozpoczęliśmy sesję około 17:00 na szczycie Nosala, aby uchwycić ostatnie promienie słońca nad Tatrami. Efekt wyszedł wręcz bajkowo i magicznie. Następnego dnia, o godzinie 3:00 rano, wyruszyliśmy na Rusinową Polanę. Zdążyliśmy uwiecznić piękne ujęcia wschodu słońca i pustej od turystów polany. Uśmiech Agnieszki i miłość, którą dzieli się ta wspaniała para, są widoczne na każdym fotograficznym i filmowym kadrze.

Czas spędzony z Agnieszką i Maciejem był dla nas jak wycieczka z bardzo dobrymi przyjaciółmi. Z tak pozytywnymi i wspaniałymi ludźmi moglibyśmy nawet podróżować na koniec świata.

Zapraszamy Was do oglądania naszego teledysku i wyjątkowego reportażu z wesela w Rezydencja Sosnowa Janów Lubelski.

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Ceremonia: Kościół p.w.Trójcy Przenajświętszej w Zaklikowie

Oprawa muzyczna: DJ Pedro Electro

Suknia ślubna: Salon Euro-Moda Kraków

Garnitur: MILER Menswear

Kwiaty i dekoracje: Studio Zieleni Kraśnik

Sesja plenerowa: Zakopane

Opinia Pary Młodej o Artiso

Jesteśmy po obejrzeniu zdjęć wydrukowanych. Cuuuuudooo. Jesteśmy zachwyceni!!! Jesteście zarąbiści!!! Bardzo się cieszę, że Was wybraliśmy. Teledysk to jest kosmos!!! Ale się uśmiałam. Muzyka, ujęcia, wszystko. MISTRZOSTWO ŚWIATA!!! Kochani! Co za pamiątka! Dziękujemy Wam za waszą pracę :) Niesamowity film i zdjęcia! Jesteście najlepsi. Wszystkim się bardzo podobają zdjęcia i film ;) Dziś w pracy teledysk zrobił furorę! Laski były zachwycone. Co chwilę ktoś przychodził i ej ej słyszałam, że macie super teledysk - poka poka. Obejrzałam go dziś nie wiem ile razy. A, ten pierwszy kawałek zarąbisty! Muzykę dobraliście fantastycznie ;) Nie mogę się nacieszyć tym materiałem.

Agnieszka & Maciej

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl