Wesele w sali bankietowej Magnolia

-

Plener o zachodzie słońca w Kazimierzu Dolnym

Weronika & Jakub

Tradycyjne wesele w sali bankietowej Magnolia

Weronika i Jakub, para pełna miłości i bliskości, zdecydowała się na tradycyjne wesele. Ceremonia odbyła się w malowniczym drewnianym kościele, w otoczeniu najbliższych rodziny i przyjaciół. Ale to dopiero początek! Następnie przenieśliśmy się do eleganckiej sali bankietowej Magnolia, gdzie rozpoczęła się huczna zabawa, trwająca aż do białego rana. To był naprawdę niezapomniany bal pełen radości, tańca i nieokiełznanego śmiechu.

Sesja ślubna Kazimierz Dolnym - Miłość na tle malowniczej przyrody

Podczas naszej sesji plenerowej wybraliśmy się do urokliwego Kazimierza Dolnego. Przywitało nas tam błękitne niebo i ciepłe majowe słońce, które stworzyły magiczną atmosferę. Kazimierz Dolny jest miejscem niezwykłym, pełnym swego rodzaju uroku, zwłaszcza o zachodzie słońca. Nasze wejście na Górę Trzech Krzyży o złotej godzinie tylko potwierdziło tę magię.

W centrum uwagi byli oczywiście Weronika i Jakub - zakochani i szczęśliwi. Ich miłość była tak naturalna i niewymuszona, że przepięknie oddawała się na naszych fotografiach. To był prawdziwy festiwal emocji, uśmiechów i namiętności.

W Artiso cenimy indywidualne podejście do każdej pary i staramy się uchwycić unikalny charakter każdego ślubu. Nasze filmy i zdjęcia są pełne autentyczności, emocji i kreatywności. Jesteśmy tutaj, aby stworzyć dla Was piękną pamiątkę, która będzie przypominała o miłości i radości tego wyjątkowego dnia.

Jeśli planujecie własny ślub, nie wahajcie się skontaktować z nami. Chętnie pomożemy Wam uwiecznić te magiczne chwile i stworzyć niezapomnianą opowieść o Waszej miłości.

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2023 © Artiso.pl