Folklor na weselu w domu weselnym Sonatina

-

Plener ślubny nad Zalewem Zemborzyckim

Ania & Patryk

Wesele w stylu folk - oczepiny na ludowo z zespołem JAWOR

Zapraszam do odkrycia historii niezwykłego folkowego wesela Ani i Patryka, które odbyło się w malowniczym Lublinie. To był dzień pełen miłości, wzruszeń i niezapomnianych chwil, które uwieczniłem jako fotograf ślubny. Całe wydarzenie było pełne radości, szalonych tańców i wyjątkowych tradycyjnych elementów, które sprawiły, że to wesele było niepowtarzalne.

Przygotowania Ani i Patryka rozpoczęły się w ich przytulnym mieszkaniu. Rodzina i przyjaciele otoczyli ich miłością i wsparciem, tworząc radosną atmosferę. Rodzice i babcia udzielili im swojego błogosławieństwa, życząc im szczęścia i miłości na nowej drodze życia.

Uroczystość ślubna odbyła się w zabytkowym klasztorze Ojców Dominikanów, położonym na lubelskim Starym Mieście. Podniosła atmosfera w Bazylice, dzwony bijące w takt, a Ania w pięknej sukni, emanująca radością, zbliżała się do Patryka. Ich spojrzenia były pełne miłości i wiary w nową, piękną drogę, którą razem rozpoczynają jako małżonkowie.

Przyjęcie weselne miało miejsce w przepięknej sali Sonatina koło Lublina, gdzie panowała aurą szczęścia, miłości i radości. Para Młoda rozpoczęła wieczór tradycyjnym polonezem, a później wszyscy goście mogli cieszyć się wzruszającymi tańcami oraz momentami pełnymi energii. Jednak to nie wszystko, co wyróżniało to wesele. W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia wystąpił zespół JAWOR, który swoją muzyką w stylu folk dodał jeszcze większej magii i autentycznego charakteru. Ich występ i tradycyjne oczepiny przyniosły radość i integrację wszystkim obecnym na weselu.

Podczas oczepin wszyscy goście mieli okazję uczestniczyć w tradycyjnych obrzędach i zabawach, które przywoływały ducha polskiej kultury. To było wyjątkowe przeżycie, które sprawiło, że wszyscy poczuli się częścią tradycji i historii. Oczepiny stanowiły nie tylko chwilę radości i zabawy, ale również ukłon w stronę naszych korzeni i tożsamości narodowej. Ta tradycyjna ceremonia była jednym z magicznych momentów, które na zawsze pozostaną w sercach Ani, Patryka i wszystkich obecnych na tym weselu w stylu folk.

Ania i Patryk, jako Para Młoda, cieszyli się z udziału gości w oczepinach, które przyniosły dodatkową radość i integrację wszystkich obecnych na weselu. Ta tradycyjna ceremonia była wyrazem szacunku dla naszych przodków i ukoronowaniem tego magicznego dnia, który na zawsze pozostanie w sercach Ani, Patryka i wszystkich, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym weselu w stylu folk w Lublinie.

Chociaż czas szybko mija, możecie powrócić do każdej części tego wydarzenia dzięki utrwalonym chwilom w ślubnym teledysku i na zdjęciach. Przeżyjcie raz jeszcze emocje, piękno folkowej oprawy i niezapomniane chwile pełne radości i miłości.

Wesele w stylu folk z oczepinami na ludowo, z udziałem zespołu JAWOR, było nie tylko niezapomnianym wydarzeniem, ale również hołdem dla polskiej kultury i tradycji. To było wesele, które wypełnione było autentycznymi elementami, radosnymi tańcami i wzruszającymi obrzędami. Ania i Patryk stworzyli niepowtarzalną atmosferę, w której każdy gość mógł poczuć się częścią tego magicznego folkowego święta.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, gdzie możecie zobaczyć pełen urok i kolor tego wesela w stylu folk. Jeśli marzycie o weselu w stylu folk, nasyconym tradycją i polskim dziedzictwem, skontaktujcie się z nami. Jako fotograf ślubny specjalizujący się w tego rodzaju wydarzeniach, jestem gotowy uwiecznić Wasze niezapomniane chwile i stworzyć piękną pamiątkę, która będzie trwać przez lata.

Niech Wasze wesele stanie się magicznym folkowym świętem, pełnym miłości, radości i tradycji. Oferujemy profesjonalną obsługę fotograficzną, która uchwyci wszystkie emocje i detale tego wyjątkowego dnia. Skontaktujcie się z nami już dziś i razem stwórzmy niezapomnianą opowieść o Waszym weselu w stylu folk.

Usługodawcy i lokalizacje

Zdjęcia ślubne i obróbka: Artiso

Sala weselna: Sonatina

Oprawa muzyczna: Projekt Wodzirej

Suknia ślubna: Ślubne Atelier

Sesja plenerowa: Lublin i okolice

Opinia Pary Młodej o Artiso

W imieniu swoim i mojego męża chcemy Wam podziękować za cudne zdjęcia, teledysk i film. To były wspaniale chwile, które uwieczniliście w wyjątkowy sposób. Bardzo dziękujemy. Przy oglądaniu było wiele wzruszeń, śmiechu i radości. To niezwykłe uczucie przypomnieć sobie ten dzień i noc i poznać niektóre fakty.

Ania & Patryk

Zastanawiasz się nad usługami firmy Artiso?

Oferujemy fotografię ślubną wraz z filmowaniem w korzystnych cenowo pakietach.
Zapytaj o szczegółową ofertę ślubną, aby porównać dostępne pakiety i poznać ich ceny.

tel. +48 535-192-551 w godz. 10:00-18:00 (pn-pt)
Nie odpisujemy na SMS'y.

Artiso.pl - Lublin|NIP: 9462428671|REGON: 382262474|Polityka prywatności
Copyright 2014-2024 © Artiso.pl