Artiso.pl o Targach Ślubnych 2017

Kilka słów o Targach Ślubnych w Stężycy

W dniu 3 grudnia 2017 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Ślubnych w kompleksie Wyspa Wisła w Stężycy. Serdecznie dziękujemy wszystkim parom za poświęcony nam czas i rozmowy na tysiące tematów, które przeprowadziliście z nami przy stoisku Artiso.pl. Mamy nadzieję, że spodobały się Wam wykonywane przez nas zdjęcia, albumy i przede wszystkim zainteresowała Was nasza kompleksowa oferta ślubna. Ogromnie dziękujemy również parom, które obdarzyły nas swoim zaufaniem.

Jak zapewne wiecie, na Targi Ślubne przygotowaliśmy ofertę inną niż zwykle - rozszerzoną i atrakcyjną cenowo. Wolne terminy na reportaże ślubne topnieją, ale w łatwy sposób możecie sprawdzić dostępność Waszego terminu - za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie głównej lub po prostu poprzez wysłanie do nas mejla na adres: [email protected]

Rozmawialiśmy z Wami także na temat zdjęć typu Polaroid do wykorzystania np. w Księdze Gości oraz o różnych wersjach fotoalbumów.
Poniżej możecie obejrzeć nasze przykładowe realizacje.

Macie pytania? Chcielibyście jeszcze z nami porozmawiać? Dajcie znać, a umówimy się na spotkanie, na którym rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości.
Jesteśmy dla Was i do Waszej dyspozycji. :)

Obserwujcie nas koniecznie na:
- Facebooku
- Instagramie

 

Pozdrawiamy gorąco,
Justyna i Paweł